Ötgólos győzelmet aratott a Paks, Böde duplázott, Szabó egy félidő alatt lőtt hármat

S. B.S. B.
2024.06.30. 20:30
Böde kétszer is betalált a második félidőben (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
A labdarúgó NB I-ben szerepkő Paks a bolgár Hebar Pazardzsik elleni sima, 6–1 győzelemmel kezdte meg az idei első nyári edzőtáborát.

A paksiak az első perctől kezdve uralták a meccset és már a 12. percben vezettek is Szabó Bálint találatával, aki végül az első félidőt triplával zárta.

A második játékrészben aztán már Böde Dánielen volt a reflektorfény, ugyanis a paksi veterán a 72. percben négyre növelte a különbséget, majd egy öngól és egy bolgár büntető után beállította a 6–1-es végeredményt a 90. percben.

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Hebar Pazardzsik (bolgár)–Paks 1–6
PAKS: Simon (Borsos, 65.) – Osváth (Kovács K., 65.), Lenzsér (Szekszárdi, 65.), Kinyik (Debreceni, 65.), Szabó J. (Vas, a szünetben), Silye (Kocsis B., 65.), Ötvös (Windecker, a szünetben), Mezei (Balogh B., a szünetben), Haraszti (Gyurkits, 65.), Szabó B. (Skribek, a szünetben), Tóth B. (Böde, 65.)
A Paks gólszerzői: Szabó B. (12., 39., 44.,), Böde (72., 90.)