Dibusz: Nem ez az első eset, erre megoldást kell találnunk

N-P. T.N-P. T.
2024.02.04. 09:08
A Ferencváros 3–1-re legyőzte idegenben a Kisvárdát a labdarúgó NB I 18. fordulójában, így átmenetileg az élre állt. A találkozó után a Fradiban 403. tétmeccsét játszó Dibusz Dénessel beszélgetett az NSO Tv stábja.

Dibusz Dénes az első negyed órával nem volt elégedett.

„Több pontatlanság jellemezte a játékunkat, de aztán rátaláltunk a ritmusra, talán türelmesebbek is lettünk, pontosabban játszottunk. Szerencsére az első félidő vége felé sikerült megszerezni a vezetést, ami nyilván mindig nagyon fontos, hiszen teljesen meg tudja változtatni egy mérkőzés menetét. A második játékrészben sikerült megdupláznunk az előnyünket, viszont utána nem sokkal egy szöglet után szépíteni tudott a hazai csapat. Ha ott nem tudjuk megrúgni a harmadikat, kiegyenlítettebb lehetett volna a folytatás, de szerencsére gyorsan sikerült válaszolni, és onnantól nagyon magabiztosan játszottunk, tartottuk a labdát, tartottuk az előnyünket, és utána nem lehetett kérdés, hogy ki nyeri meg a találkozót.”

Videónkban szóba kerül, hogy Dejan Sztankovics vezetőedzőnek nagyon nem tetszett a szögletből kapott gól; beszélgetünk arról, hogy egy napig biztosan vezetik a tabellát. Varga Barnabás visszatéréséről is szót ejtünk, illetve arról, hogy már csak 3-szor kell védenie ahhoz, hogy Géczi Istvánt megelőzve ő legyen a Fradiban legtöbb tétmeccsen védő labdarúgó.

NB I
18. FORDULÓ
Kisvárda Master Good–Ferencvárosi TC 1–3 (Mesanovic 65., ill. Abu Fani 42., Loncar 61., Pesics 70.)

ONLINE TUDÓSÍTÁS, STATISZTIKÁK, ÉRDEKESSÉGEK ITT!