Immár hivatalos, Wellington Nem Kisvárdán folytatja!

CS. M.CS. M.
Vágólapra másolva!
2024.01.31. 15:30
Wellington Nem Kisvárdán folytatja (Fotó: Kisvárda)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Kisvárda hivatalosan is bejelentette, hogy szerződtette a háromszoros brazil válogatott támadót, Wellington Nemet.

 

Már tegnap óta félig-meddig tényként lehetett kezelni, de csak most vált hivatalossá: a háromszoros brazil válogatott támadó Kisvárdára igazolt. A kisvárdai klub a most folyó idény végéig szerződtette a játékost. 

A 31 éves Wellington Silva Sanches Aguiar, azaz Wellington Nem hazájában több csapatban is szerepelt, Európában a Sahtar Donecknél szerzett magának hírnevet – háromszoros ukrán bajnok, háromszoros Ukrán Kupa-győztes. Legutóbb a brazil másodosztályú Vitóriát erősítette, amellyel feljutott az élvonalba, de a 2023-as év végén távozott a csapattól, így szabadon igazolhatóként szerezte meg a Kisvárda.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A KISVÁRDA MASTER GOODNÁL
Érkezők: Andrija Filipovic (horvát, Aktobe – Kazahsztán), Bernardo Matic (horvát, Ordabaszi – Kazahsztán), Wellington Nem (Wellington Silva Sanches Aguiar, brazil, EC Vitória – Brazília, szabadon igazolhatóként)
Kölcsönbe érkezők: – 
Kölcsönből visszatért:
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek: Artur Kozacsuk (ukrán-magyar), Borisz Ponomarenko (ukrán-magyar), Nazar Ponomarenko (ukrán-magyar)
Kiszemeltek: 
Távozók: Mihajlo Hotra (ukrán, lejárt a szerződése)
Kölcsönbe távozók: Czérna Erik (Budafoki MTE)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk:

 

Legfrissebb hírek

Két játékos visszatér a ZTE-hez, élt a klub az opciós jogával

Labdarúgó NB I
16 perce

A Lokomotív Moszkva nem veszi meg Szevikjant a Ferencvárostól

Labdarúgó NB I
3 órája

A vezetőedző és a szakmai igazgató is elhagyja az NB II-től búcsúzó Gyirmótot – hivatalos

Labdarúgó NB II
5 órája

Kovácsréti Márk: Senkinek sem kívánom azt a fájdalmat, amit a sérülésem után átéltem

Labdarúgó NB I
6 órája

Bódi Ádám: Csalódott lettem volna, ha nem jutunk fel

Labdarúgó NB I
9 órája

Mezőkövesden játszhat a Kazincbarcika az őszi szezonban

Labdarúgó NB I
9 órája

Szerződést hosszabbított 19 éves bekkjével a Puskás Akadémia – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 18:31

Kanta József csatlakozik az MTK felnőttcsapatának stábjához

Labdarúgó NB I
Tegnap, 14:02
Ezek is érdekelhetik