Felkészülés: hatgólos döntetlent játszott a Puskás Akadémia az Aarhusszal

R. P.R. P.
2024.01.18. 17:54
Jó meccsen hat gólt hoztak össze a csapatokpuskasakademia.hu
Felkészülési labdarúgó-mérkőzésen Málagában a Puskás Akadémia 3–3-ra végzett az Aarhusszal.

A dán csapat megszerezte a vezetést, sőt, 2–0-ra is elhúzott, de a szünetben már 2–2 volt az állás Jakub Plsek és Nagy Zsolt góljával.

A második félidőben Hornyák Zsolt csapata előnybe került – Nagy Zsolt volt eredményes ismét –, végül a hajrában az Aarhus egyenlített.

A következő felkészülési meccsét hétfőn vívja a Puskás Akadémia, az ellenfél a kanadai Vancouver Whitecaps lesz.