Vasas: „Kellett a lelkemnek” – bő 3 év után szerzett ismét gólt Feczesin az NB I-ben

N-P. T.N-P. T.
2023.02.26. 09:47
A labdarúgó NB I 21. fordulójában az utolsó helyen álló Vasas 2–2-es döntetlent ért el otthon a Kisvárda ellen. Az angyalföldiek egyenlítő gólját a hajrában csereként beálló Feczesin Róbert szerezte, aki bő 3 év után volt ismét eredményes az NB I-ben. Erről is beszélgetett vele az NSO Tv stábja.

Feczesin Róbert örül, hogy 3 év után ismét eredményes volt az NB I-ben, de boldogabb lett volna, ha győztes gólt szerez.

„Porcműtétem volt életemben először, úgyhogy nagyon kellett nekem ez a gól lelkileg. Most elég kevés lehetőséget kapok, próbálok élni azzal a néhány perccel, ami jut, most sikerült.”

Videónkban elmondja, az első 80 percben milyen volt megélni a kispadról a drámai fordulatokat. Szóba kerül az is, milyen szavakkal küldte pályára Kondás Elemér; hogy mire elég az egy megszerzett pont, de az öltözői hangulat mellett a Paks elleni kupameccsről és a Fehérvár elleni kiesési helyosztóról is beszélgetünk.

LABDARÚGÓ NB I
21. FORDULÓ

Vasas–Kisvárda 2–2 (Hidi P. 18., Feczesin 90., ill. Mesanovic 31. – 11-esből, Hegedűs 75. – öngól)