FTC: távozik a négyszeres bajnok vezetőedző, Dörnyei Balázs

Vágólapra másolva!
2021.09.10. 11:43
null
Dörnyei Balázs (Fotó: <a href="https://www.fradi.hu/labdarugas/noi-csapat/hirek/tavozik-dornyei-balazs" target="_blank">fradi.hu</a>)
Közös megegyezéssel távozik a Ferencvárostól a női labdarúgócsapat vezetőedzője, Dörnyei Balázs – adta hírül a fradi.hu. Az együttessel négyszeres bajnok és hatszoros kupagyőztes szakember utódját a klub a jövő héten nevezi meg.

 

Dörnyei Balázs nyolc évig irányította az FTC női labdarúgócsapatát. A hat Magyar Kupa-siker mellett összesen ötször végzett az élen az NB I-ben, de ez csak négy bajnoki címet jelent, mert a 2019–2020-as évadban az MLSZ döntése nyomán hivatalosan nem avattak bajnokot.

A mostani idényben a bajnokságban az MTK-tól és a Győrtől is kikapott a Ferencváros, a Bajnokok Ligájából pedig kiesett az albán Vllaznia Shkodër ellen.

A fradi.hu szerint az új vezetőedzőt a klub a jövő héten nevezi meg. A hétvégi fordulóban a csapatot idősebb Csernik Kornél irányítja, valamint az edzéseket is ő tartja az új vezetőedző kinevezéséig.

Legfrissebb hírek

Az FTC lassan a régió éllovasa lesz – Szöllősi György jegyzete

Európa-liga
8 órája

Könnyedén győzött Luxemburg ellen a magyar női válogatott

Magyar válogatott
12 órája

A MÁV-csoport vezérigazgatója szerint az osztrák magánvasút munkatársa hátrahagyta a FTC-szurkolók vonatát

Európa-liga
17 órája

A Salzburg legyőzése után 93 százalék az esély a Ferencváros El-továbbjutására

Európa-liga
17 órája

„Szomorú, hogy ilyen megtörténhet, de ez csak feltüzelte a csapatot” – Ötvös Bence az FTC-szurkolókról

Európa-liga
17 órája

„Jobb lett volna átengedni azt a vonatot!” – Orbán Viktor is reagált az FTC győzelmére

Európa-liga
19 órája

„Nem tagadtuk meg a belépést” – hárít az osztrák belügy a Fradi-szurkolók ügyében

Európa-liga
21 órája

Varga Barnabás: A kihagyott tizenegyes csak extra motivációt adott

Európa-liga
21 órája
Ezek is érdekelhetik