Ferencváros: Lovrencsics Gergő öt év után távozik – hivatalos

Vágólapra másolva!
2021.05.10. 15:56
null
Lovrencsics Gergő öt év után távozik a Ferencvárostól (Fotó: Tumbász Hédi)
A Ferencváros labdarúgócsapata a hivatalos honlapján, a fradi.hu-n jelentette be, hogy nem hosszabbítja meg Lovrencsics Gergő nyáron lejáró szerződését, így az együttes csapatkapitánya öt év után távozik a klubtól. Az FTC arról is beszámolt, hogy Isael, Marcel Heister és Michal Skvarka is elhagyja az együttest.

A klubhonlap beszámolója szerint a 39-szeres magyar válogatott labdarúgó 2016 óta három bajnoki címet és egy Magyar Kupát nyert a Ferencvárossal, továbbá tagja volt az Európa-liga- és a Bajnokok Ligája-csoportkörös együttesnek is.

Lovrencsics az FTC színeiben 182 tétmérkőzésen hat gólt szerzett és 29 gólpasszt osztott ki a Transfermarkt statisztikája szerint.

Mivel az FTC nem hosszabbítja meg csapatkapitánya lejáró szerződését, a 32 éves labdarúgó szabadon igazolhatóvá válik.

Legfrissebb hírek

A Ferencváros a héten 30 meccsesre nyújthatja az Újpest elleni veretlenségi sorozatát

Labdarúgó NB I
6 órája

Példa nélküli lenne a Ferencváros vagy a Paks idei NB I-es bajnoki címe

Labdarúgó NB I
17 órája

Ki bírja a nyomást? – Bobory Balázs publicisztikája

Labdarúgó NB I
2025.03.31. 22:26

Különmetró szállítja az Újpest-szurkolókat a Ferencváros elleni MK-meccsre

Labdarúgó NB I
2025.03.31. 14:46

Makreckis: A Ferencvárosnál minden edzésnek és meccsnek tökéletesnek kellett lennie

Labdarúgó NB I
2025.03.31. 12:01

Robbie Keane Pesicsről: A viselkedésével majd én foglalkozom

Labdarúgó NB I
2025.03.31. 09:02

Bese Barnabás a Fradi elleni derbik előtt: itt a lehetőség a pokolból a mennybe jutni

Labdarúgó NB I
2025.03.30. 19:46

Pesics összeveszett Varga Barnabással a Ferencváros tizenegyese előtt, Robbie Keane lecserélte – videó

Labdarúgó NB I
2025.03.30. 19:17
Ezek is érdekelhetik