Paks: fél év kihagyás után ismét edz a rutinos támadó

K. T. I.K. T. I.
Vágólapra másolva!
2020.05.06. 21:55
null
Bartha László újra edzésben (Fotó: paksifc.hu)
Teljesen felépült októberi műtétje után Bartha László – számolt be róla a paksifc.hu. A tolnai klub 33 esztendős játékosa a hónap végére bevethető állapotba is kerülhet.

 

Bartha Lászlót még tavaly október elején műtötték meg, miután sarokcsontkinövése elviselhetetlen fájdalmakkal járt, és ennek következtében a végén már az Achilles-ína is begyulladt. A beavatkozás után az orvosok előreláthatóan hat hónapos kihagyást jósoltak számára.

„Végre akadálymentesen, a többiekkel együtt edzhetek. Csinálom, amit a társaim, és eddig még egyszer sem kellett kiszállnom, ez pedig nagy boldogsággal tölt el. Nagyon enyhén néha még érzek egy kis kellemetlenséget, de ez is elmúlik majd. Épp most járt le az az idő, amit az operáció után az orvosok mondtak, tehát ezek szerint minden idejében gyógyult, javult, és mindent idejében végeztünk a rehabilitáció során. Még egyszer mondom, nagyon boldog vagyok, hogy ismét a csapattal készülhetek” – nyilatkozta a 33 esztendős támadó a Paks honlapjának.

Legfrissebb hírek

Thomas Müller Kanadába szerződik; Neymar európai klubbal tárgyal – keddi transzferhíradó

Minden más foci
16 perce

A DVTK kölcsönvette a Vidi támadó középpályását – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája

Szoboszlai-hatás? Évek óta a Dominik a legnépszerűbb fiúnév Magyarországon

Magyar válogatott
7 órája

Azt MTK szerződtette a Puskás Akadémia fiatal védőjét

Labdarúgó NB I
11 órája

Bombaerős szabadrúgás, videón Bolla Bendegúz védhetetlen gólja

Légiósok
12 órája

Labdarúgás: ezer fölötti fiatalperc az NB I első fordulójában

Utánpótlássport
13 órája

Szerződést bontott fiatal középpályásával a DVTK

Labdarúgó NB I
Tegnap, 18:50

Megvan, mikor lép pályára a Fradi Nyíregyházán

Labdarúgó NB I
Tegnap, 17:03
Ezek is érdekelhetik