Gyász: elhunyt az FTC–PAFC kezdőrúgását elvégző kisfiú

I. SZ.I. SZ.
Vágólapra másolva!
2020.01.04. 14:34
Hétévesen elhunyt a február óta halálos betegséggel küzdő Pintér Attila, aki decemberben elvégezhette a kezdőrúgást a Ferencváros–Puskás Akadémia NB I-es bajnokin.

A februárban Burkitt-limfómával diagnosztizált kis drukker december elején meghívást ka­pott az Elek Gyula Arénában rendezett adománygyűjtő focigálára, amelyen többek között Lisztes Krisztiánnal és Vincze Ottóval találkozott.

„Valódi kis hőst ismertem meg benne – idézi a borsonline.hu Vincze Ottót. A gálán sok mindenről beszéltünk, például az álmokról. Elmondtam neki, hogy én mindig is focista akartam lenni, majd megkérdeztem tőle, neki mi az álma. Azt válaszolta, hogy egyszer pályára léphessen a Groupama Arénában. A hatalmas összefogásnak hála, ezt sikerült teljesíteni.”

December 8-án Lovrencsics Gergővel kézen fogva ment ki a pályára, és elvégezte a kezdőrúgást az FTC–PAFC összecsapás előtt.

Legfrissebb hírek

A Ferencváros új szerzeménye: „Amikor Robbie Keane téged akar, nem habozol”

Labdarúgó NB I
16 órája

Szépe János a 2. örökrangadójára készül; Dénes Vilmos támadófutballt ígér

Labdarúgó NB I
19 órája

A Fradi be fogja tartani a magyar felnőtt- és a magyar fiatalperceket

Labdarúgó NB I
20 órája

Moszkvában köthet ki a Ferencvárostól távozó Ramírez – sajtóhír

Minden más foci
2025.07.25. 21:00

Futballtörténeti meccsekkel indul a Fizz Liga

Labdarúgó NB I
2025.07.25. 14:34

Munkahelyi balesetben elhunyt Kádár Zoltán volt válogatott kézilabdázó

Kézilabda
2025.07.25. 13:20

Kínai csapat szerződtetné Adama Traorét – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.07.25. 08:34

Hornyák Zsolt: Több bátorság kellett volna

Európa-konferencialiga
2025.07.24. 21:47
Ezek is érdekelhetik