Felkészülés: több csapat is kihasználja a válogatott szünetet

H. K.H. K.
Vágólapra másolva!
2019.11.14. 13:25
Több labdarúgó NB I-es csapat is felkészülési mérkőzést játszik a válogatott szünetben: pályára lép a Kaposvár, a Kisvárda, az Újpest és a Zalaegerszeg is.

A felkészülési összecsapásokról a klubok a hivatalos honlapjukon adtak tájékoztatást – a Kaposvár az NB II-es Szolnokkal, a Kisvárda a romániai CFR Cluj-zsal (Kolozsvári Vasutas), az Újpest a másodosztályú Vasassal, a Zalaegerszeg pedig a horvát élvonalban szereplő NK Varazdinnal (Varasd) találkozik.

A DVTK viszont arról adott játékoztatást, hogy a gárda kérésére elmarad a Topolya elleni felkészülési mérkőzés.

„Az igazság az, hogy kicsit elfogytunk, jelen állás szerint mindössze öt olyan felnőttkorú játékosom van, aki teljesen egészséges. Hárman a válogatottal készülnek, a csapaton vírusos megbetegedés söpört végig, és többen bajlódnak kisebb-nagyobb sérüléssel is, így nem szerettünk volna kockáztatni azzal, hogy esetleg bárki rásérül a már meglévő problémájára, és hetekre kiesik ” – árulta el Feczkó Tamás vezetőedző.

Legfrissebb hírek

Minden helyzetünk kimaradt, a svédek győzelemmel távoztak a Puskás Arénából

Magyar válogatott
3 órája

Távozik a DVTK sportigazgatója – hivatalos

Labdarúgó NB I
5 órája

Schmidt Ádám Kaposváron népszerűsítette a Sportoló nemzet programot

Egyéb egyéni
7 órája

Olvasóinknál Tóth Alex és Dárdaiék is kezdenének a svédek ellen

Magyar válogatott
9 órája

Yohan Croizet marad Zalaegerszegen

Labdarúgó NB I
9 órája

Az MTK-tól érkezett a Kisvárda legújabb szerzeménye

Kézilabda
12 órája

Válogatott: jöhet a Rossi-éra 100. gólja és a 24. legyőzött ellenfél

Magyar válogatott
12 órája

Grzelak: Számomra könnyebb volt, hogy elkezdhettem új állást keresni

Labdarúgó NB I
15 órája
Ezek is érdekelhetik