Kisvárda: leültek beszélgetni, kiderültek Felipe szándékai

M. D.M. D.
Vágólapra másolva!
2019.07.19. 17:11
null
Felipe szeretné, ha kedvezőbb feltételekkel futna tovább a szerződése (Fotó: Török Attila)
Péntek délután Révész Attila sportigazgató, Felipe kapus és az ő ügyeit képviselő Alan Belaciano hatszemközti megbeszélést tartott egymással a Kisvárdára két és fél hetes késéssel megérkező brazil labdarúgó további sorsáról – számolt be róla a szabolcsi klub hivatalos honlapja.

„A kommunikációs problémák miatt alakult ki az a csörte, amely a nyilvánosság előtt történt, és ez semmi esetre sem volt szerencsés mondta a tárgyalást követően Révész Attila a kisvardafc.hu-n. – Ebben mindkét fél egyetértett, Felipe elnézést is kért a történtekért, azért, hogy a közösségi csatornák hozzászólásaiban ütött meg kritikus hangnemet. Az is kiderült, hogy valóban átesett egy szájsebészeti beavatkozáson, amit orvosi papírokkal és fényképekkel tudtak igazolni. Kapusunk elismerte, hogy ezt a problémát nem jelezte idejében, ugyanakkor abban maradtunk, hogy ezt a kérdést lezártnak tekintjük azzal, hogy elismerte az ezért járó büntetést, és a csapattársaktól is elnézést kér majd késése miatt. Felipe érdemeit elismerjük, ő maga is tisztában van azzal, hogy jó teljesítményt nyújtott, ennek megfelelően szeretné elérni, hogy számára kedvezőbb feltételekkel fusson tovább a szerződése. Hogy azokat tudjuk-e teljesíteni, az a napokban eldől.”

A brazil kapus ügyeit képviselő Alan Belaciano így nyilatkozott a megbeszélésről: „Kommunikációs problémák miatt kerültünk ebbe a helyzetbe, ami miatt a magam és ügyfelem, Felipe nevében is elnézést kérek a kisvárdai klubtól és a szurkolóktól. Révész Attila sportigazgatóval hatszemközti megbeszélést folytattunk, mely során sikerült tisztáznunk a felvetődő problémákat. Ügyfelem, Felipe készen áll a munkára, arra, hogy továbbra is a kisvárdai klub rendelkezésére álljon.”

Legfrissebb hírek

ETO: Vitálisról folynak a tárgyalások, skót ajánlat is érkezett – NS-infó

Labdarúgó NB I
39 perce

Fehérvár: az U21-es válogatott játékos nem akar az NB II-ben játszani; két hazatérő légiós érkezik

Labdarúgó NB II
2 órája

DVSC: venezuelai válogatott védő érkezett – hivatalos

Labdarúgó NB I
4 órája

Diósgyőr: 11 távozó játékostól köszönt el a klub

Labdarúgó NB I
5 órája

Kölcsönadta védekező középpályását a DVTK

Labdarúgó NB I
20 órája

A Tiszakécske 34-szeres válogatott játékost igazolhat – NS-infó

Labdarúgó NB II
23 órája

A DVSC-t az Athletic Bilbao volt játékosával is hírbe hozták

Labdarúgó NB I
Tegnap, 14:07

Hazatért a válogatott csatár, főszereplővé vált a piacon a Paks – körkép

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:50
Ezek is érdekelhetik