Vidi: Történt némi szervezési hiba – Nikolics a Kijev elleni meccsről

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.02.11. 11:55
A Videoton tegnap a Dinamo Kijev ellen folytatta téli felkészülését, ám az ukrán labdarúgó-élvonal második helyén álló együttes végül könnyedén, 5–0-ra legyőzte a székesfehérváriakat. A találkozót követően Marko Nikolics vezetőedző a klub honlapjának fejtette ki, mi állhat a vereség mögött.  

A Dinamo Kijev már az első félidő végére 3–0-ra vezetett, a második játékrészben pedig újabb két alkalommal talált kapuba. Marko Nikolics szerint viszont a végeredmény nem tükrözi a valóságot, hiszen a két együttes igencsak eltérő kerettel állt fel. Dinamo Kijev már az első félidő végére 3–0-ra vezetett, a második játékrészben pedig újabb két alkalommal talált kapuba. Marko Nikolics szerint viszont a végeredmény nem tükrözi a valóságot, hiszen a két együttes igencsak eltérő kerettel állt fel.

„Azt gondolom, történt némi szervezési hiba, hiszen mi két hónapja mondtuk, hogy ezen a mérkőzésen a fiatalok kapnak majd szerepet, ebben a formában ez a találkozó egyik csapatnak sem volt igazán jó – olvasható Nikolics összegzése a vidi.hu-n. – Ha ellenfelünknél is a fiatalabbak játszottak volna, akkor lett volna igazán értelme a találkozónak. Így egyértelműen nagy minőségbeli különbség volt ma a két csapat között, ez a Dinamónak sem lehetett túl hasznos a fontos Európa-liga mérkőzésük előtt."

„Senki nem lehet elégedett a mai kilencven perc után. Aminek azért örülök, hogy a fiatalok ilyen kvalitású játékosok ellen léphettek pályára, hiszen korábban erre nem volt alkalmuk" – világított rá némi pozitívomra is a tréner.

A találkozó összefoglalója:

Legfrissebb hírek

A Vidi keveset mutatott, a KTE nyerte az NB I-ből kiesett csapatok csatáját

Labdarúgó NB II
2025.08.18. 21:53

Bulgáriában kötött ki a Viditől távozó északmacedón játékos – hivatalos

Labdarúgó NB II
2025.08.15. 17:40

A Videoton szerződést bontott északmacedón légiósával

Labdarúgó NB II
2025.08.12. 14:01

Nincs Szófiában a Vidi védője – a menedzser cáfolja a helyi sajtóhíreket

Labdarúgó NB II
2025.08.11. 19:54

A Honvéd hibátlan, a Vidi nyeretlen maradt; a KTE megszerezte első pontjait – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.08.10. 20:55

Gól nélkül maradt a Videoton, továbbra is nyeretlen a bajnokságban

Labdarúgó NB II
2025.08.10. 19:30

Pontot mentett a Videoton Ajkán, hárommal nyert a Honvéd, még a Csákvár is hibátlan – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.08.03. 21:00

Egy-egy gól, egy-egy pont: jó tempójú meccsen ikszelt a Videoton Ajkán

Labdarúgó NB II
2025.08.03. 20:53
Ezek is érdekelhetik