Nyíregyháza: „Nagy tervekkel érkezett...” – osztoznak a Lázár család fájdalmában

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.02.22. 15:27
Nevelőegyesülete, az Újpest FC után Lázár Bence másik magyarországi klubja, a jelenleg NB II-es Nyíregyháza is részvétét fejezte ki a hivatalos honlapján, a nyiregyhazaspartacus.hu-n egykori csatára halálhírére reagálva.

„Döbbenet. Nincs rá jobb szó – búcsúzik egykori játékosától a Nyíregyháza Spartacus a hivatalos honlapján. – Lázár Bence csütörtök hajnalban elhunyt. Nehéz felfogni, az ember nem akarja tudomásul venni.

Nagy tervekkel érkezett néhány éve Nyíregyházára Újpestről. Az edzések során aztán folyamatosan fájdalmat érzett, ezért 22 esztendősen úgy döntött, befejezi a labdarúgást. Egy évvel később kiderült, hogy leukémiával küzd. Kezelések, műtétek után úgy tűnt, hogy legyőzte a betegséget. Tegnap jelezte a család, hogy vérkészítményre van szükség, csütörtökön hajnalban pedig itt hagyott bennünket. Mindössze 26 éves volt.

A család fájdalmában osztozunk, a Nyíregyháza Spartacus nevében őszinte részvétünket fejezzük ki. Lázár Bence emlékét örökké megőrizzük!"

Lázár Bencének felnőttként az Újpest mellett két klubja volt, 2010-ben az osztrák alacsonyabb osztályú SV Würmlában, 2014-ben pedig a Nyíregyházában futballozott, a nyírségieknél öt meccsen játszott.

 

Legfrissebb hírek

Szabó István: Az embereket jobban érdekelte, mit játszunk a keleti rangadókon, mint hogy a Szpari benn marad-e

Labdarúgó NB I
2025.05.29. 21:18

Kovácsréti Márk: Senkinek sem kívánom azt a fájdalmat, amit a sérülésem után átéltem

Labdarúgó NB I
2025.05.29. 12:33

Nyíregyháza 466 millió forintot fordított sporttámogatásokra az elmúlt öt évben

Egyéb egyéni
2025.05.28. 17:17

Feszült meccsel ért véget az NB I idénye, Nyíregyházán is folytatta döntetlensorozatát a ZTE

Labdarúgó NB I
2025.05.25. 16:08

Nagy Dominik: Szabó István nélkül nincs bennmaradás...

Labdarúgó NB I
2025.05.25. 10:21

NB III: a Nyíregyháza hat gólt vágott a Sényőnek

Labdarúgó NB II
2025.05.24. 19:35

Szabó István: Ez a három pont az életünket jelentheti

Labdarúgó NB I
2025.05.12. 08:43

Nagy lépést tett a bennmaradás felé a Nyíregyháza a Diósgyőr legyőzésével!

Labdarúgó NB I
2025.05.11. 17:26
Ezek is érdekelhetik