Futsal: a Berettyó visszavágott az ETO-nak, s az élre állt

2018.02.24. 08:45
A férfi futsal NB I pénteki rangadóján a címvédő és listavezető Rába ETO 6–3-ra kikapott a Berettyóújfalu vendégeként, amely így visszavette az első helyet a tabellán.

Január végén a címvédő győriek odahaza 8–2-re kiütötték a Berettyót, majd az MVFC veszprémi botlását kihasználva átvették a vezetést a tabellán.

A péntek esti összecsapáson az első félidő kiegyenlített játékot hozott, az ETO kétszer egyenlített, majd 3–2-nél először (és utoljára) vezetett. A második játékrészben a győriektől a góllövőlistát vezető Alex piros lapot kapott, később Alasztics Marcell kapus pedig megsérült. A Berettyó azonnal kihasználta a fórt, majd még kétszer betalált, így 6–3-ra győzött, s ismét vezeti a bajnokságot.

FÉRFI FUTSAL NB I
16. FORDULÓ

Berettyóújfalu–Rába ETO 6–3 (3–3)
FTC–Veszprém 3–3 (1–1) kiütötték a Berettyót, majd az MVFC veszprémi botlását kihasználva átvették a vezetést a tabellán.