DVTK: Bódog nem tud együtt dolgozni a két légióssal, távozhatnak

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.07.15. 16:15
A labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőr megválna két légiósától, a grúz Murtaz Dausvilitől és a lett Vitalijs Jagodinskistől.

„Két aktuális válogatottról beszélünk, akik alapjában véve jó játékosok, csak mi nem fogunk tudni együtt dolgozni egymással – idézi Bódog Tamást a boon.hu. – Szerintem ez nem tragédia egyik részről sem, kívánom nekik, hogy mielőbb találjanak egy jó csapatot.”Bódog Tamást a boon.hu. – Szerintem ez nem tragédia egyik részről sem, kívánom nekik, hogy mielőbb találjanak egy jó csapatot.”

„A mi érdekünk is, hogy ez a helyzet minél előbb megoldódjon, mert akkor nem kell a havi járandóságukat fizetni, pénzt is kapnánk értük, úgyhogy szurkolunk nekik. Ha az ő helyük felszabadul, akkor értelemszerűen van egy kis aprópénz, amivel lehet rendelkezni. Hogy ezt játékosra költenénk, vagy szétosztanánk a csapaton belül, az majd eldől, tehát nem feltétlenül jelentené azt az ő távozásuk, hogy nekünk feltétlenül hoznunk kell valakit.”


NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A DIÓSGYŐRI VTK-NÁL
Érkezők:
Forgács Dávid (Ancona – Olaszország), Nikolaosz Joannidisz (görög, Aszterasz Tripolisz – Görögország, szabadon igazolhatóként), Makrai Gábor (Puskás Akadémia, kölcsön után végleg), Óvári Zsolt (Puskás Akadémia), Tóth Barnabás (Vác)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők: Bacsa Patrik (Kisvárda), Oláh Bálint (ZTE FC)
Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek: Bánhegyi Donát, Bárdos Bence, Géringer Tamás, Kitl Krisztián, Mertse Ábel, Szalóczy Dávid, Tucsa Róbert
Kiszemeltek:
Távozók: Georges Griffiths (elefántcsontparti, szabadon igazolható), Halmai Ramon (szabadon igazolható), Patrick Mevoungou (kameruni, Puskás Akadémia)
Kölcsönbe távozók: Boros Gábor (Kazincbarcika), Lőrincz Patrik (Kazincbarcika), Mahalek Marcell (Kazincbarcika)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Novothny Soma (Sint-Truiden – Belgium, onnan Újpest)
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk:Murtaz Dausvili (grúz), Vitalijs Jagodinskis (lett), Nemes Milán (ZTE FC)

Legfrissebb hírek

Szatmári Csaba: Újra meg kellett tanulnom járni

Labdarúgó NB I
13 órája

Kecskemét: „Egyértelműen a visszajutás a cél” – a keret adva van

Labdarúgó NB I
14 órája

Kisvárda: egy játékos távozása már valószínű; magyar kiszemelt is van a kispadra

Labdarúgó NB II
2025.05.13. 16:01

„Szabó István érkezése óta sokkal pozitívabb a légkör” – Eppel Márton a DVTK legyőzése után

Labdarúgó NB I
2025.05.12. 09:55

Nagy lépést tett a bennmaradás felé a Nyíregyháza a Diósgyőr legyőzésével!

Labdarúgó NB I
2025.05.11. 17:26

Bognár György megdöntheti Marco Rossi Fradi elleni győzelmi sorozatát is

Labdarúgó NB I
2025.05.09. 15:34

Gera Zoltán: A kapott gól egyértelműen „megütötte” a csapatot

Labdarúgó NB I
2025.05.05. 09:08

Cserejátékosok találtak be, ikszelt a Diósgyőr a Zalaegerszeggel

Labdarúgó NB I
2025.05.04. 15:19
Ezek is érdekelhetik