NB I: Ramírez és Saglik 3-3, Doll két meccset kapott

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.11.22. 16:11
null
A ferencvárosi Cristian Ramírezt három bajnokiról tiltották el (Fotó: Hegedűs Gábor)
A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága kedden az alábbi határozatokat hozta.

 

NB I

Mahir Saglik (Vasas), mert amikor a labda nem volt játékban, rátaposott ellenfele lábára, három (3), Cristian Ramírez (FTC), mert amikor a labda nem volt játékban, a földön fekve, a szintén földön fekvő ellenfele oldalába taposott, három (3) soron következő felnőttbajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Thomas Doll vezetőedző (FTC), mint visszaeső, mert a technikai zónát elhagyta, és a játékvezető ítélete ellen sportszerűtlen módon tiltakozott, a mérkőzéssel kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől 2 soron következő NB I-es férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

A FEB a Diósgyőr–Haladás mérkőzéssel kapcsolatban a Diósgyőrt mint visszaesőt szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezet és a játékvezető szidalmazása) 150 000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

A FEB a Vasas–FTC mérkőzéssel kapcsolatban az FTC-t mint visszaesőt szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (az ellenfél, más sportszervezet és a játékvezetők szidalmazása) 250 000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

NB II

Farkas Márk (Szeged 2011) 1, Zsiga Ervin (Balmazújváros) 1 soron következő felnőttbajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Fekete Róbert Károly edző (Balmazújváros), mert akadályozta a játék újraindítását, majd a játéktér környezetét többszöri felszólítás után hagyta el, a mérkőzéssel kapcsolatosa sportszakemberi tevékenységtől 2 soron következő NB II férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

A FEB a Békéscsaba–Nyíregyháza mérkőzéssel kapcsolatban a Békéscsabát mint visszaesőt szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezet szidalmazása) 100 000 Ft, a Nyíregyházát mint visszaesőt szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezet szidalmazása) 50 000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

Az NB III-as és a női, illetve a futsalbajnokság fegyelmi határozatairól itt olvashat – a Tatabányának több mint egymillió forintot kell fizetnie.

Legfrissebb hírek

Ami biztos: helyzetekben nem lesz hiány a Megyeri úton

Labdarúgó NB I
1 órája

Három hónap után nyerne újra hazai bajnokit az Újpest, de még csak a másodikat Krznarral

Labdarúgó NB I
1 órája

Ha így folytatja a Ferencváros az Európa-ligában, bőven tízmillió euró fölé kerülhet a pénzdíja

Európa-liga
2 órája

„Gyerekes hibákból gólokat kapni...” – nem kímélték a Ludogorecet a bolgár lapok

Európa-liga
Tegnap, 8:30

Szabó István: Nem kellett volna ekkora játékosmozgás, ilyen hibát még egyszer nem követek el

Labdarúgó NB I
Tegnap, 8:11

Robbie Keane: Nem foglalkozom a pletykákkal, jól érzem magam a Ferencvárosnál

Európa-liga
2025.11.06. 23:50

Tóth Alex: Minden a terv szerint alakult

Európa-liga
2025.11.06. 23:27

Karnyújtásnyira a továbbjutás: a Ferencváros zsinórban harmadik El-mérkőzését is megnyerte

Európa-liga
2025.11.06. 22:54
Ezek is érdekelhetik