Újpest–FTC: Sebők V. nem büszke fradista múltjára

Vágólapra másolva!
2015.09.13. 12:07
Az Újpest–Ferencváros (1–2) derbire már számos cikkünkben tekintettünk vissza, most jöjjön a rangadó egyik emlékezetes nyilatkozata, amely a lilákkal 1998-ban bajnoki címet nyerő Sebők Vilmostól hangzott el, akiről talán nem mindenki tudja, hogy 1982 és 1986 között a Fradiban nevelkedett.

Az 52-szeres válogatott védő, az Újpestben 1995 és 1999 között 95 bajnokin pályára lépő Sebők Vilmos volt az MTVA egyik szakértője a szombati Újpest–Ferencváros derbin. A meccs felvezetésében elhangzott, hogy a lila-fehérek jelenlegi csapatából – Sebőkhöz hasonlóan – Balogh Balázs is megfordult a Fradi korosztályos csapataiban (2004 és 2007 között).

Erre jött Sebők őszinte reakciója:

„Hú, ezt nem kellett volna. Erre nem vagyok olyan büszke" – mondta mosolyogva Molnár Mátyás műsorvezető felvetésére a korábbi válogatott labdarúgó.

Sebők reakcióját itt tekintheti meg, 16.50-től.

Legfrissebb hírek

Orbán Viktor: Már megint Bognár Gyuri a király!

Labdarúgó NB I
2 órája

Videó: tizenegyesekkel megnyerte a Mol Magyar Kupát a Paks

Labdarúgó NB I
2 órája

Szappanos és Vécsei lett a hős a szétlövés során, a Paks ismét megfricskázta az FTC-t a kupadöntőben!

Labdarúgó NB I
3 órája

Videó: Tóth Barna távoli lövésére a csereként beálló Lenny Joseph a 93. percben válaszolt a Mol Magyar Kupa döntőjében

Labdarúgó NB I
4 órája

A Paks újra megtréfálhatja a Fradit a kupadöntőben? – erről kérdeztük a szurkolókat

Labdarúgó NB I
6 órája

Böde és Vécsei nélkül kezd a Paks, Saldanhával rohamoz az FTC a MOL Magyar Kupa döntőjében – kezdőcsapatok

Labdarúgó NB I
7 órája

Ötven éve játszott KEK-döntőt a Ferencváros – Máté János a nagy menetelésről

Labdarúgó NB I
7 órája

Keane lehet a 10. külföldi edző, aki MK-döntőt nyer; öt ferencvárosi kupagyőztessel készül a Paks

Labdarúgó NB I
14 órája
Ezek is érdekelhetik