Légiósok: Izraelben köthet ki az MTK bombázója

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.08.20. 19:29
A Nemzeti Sport Online értesülései szerint az egyszeres izraeli bajnok, háromszoros kupagyőztes Hapoel Haifa labdarúgócsapatánál folytathatja pályafutását az MTK volt középpályása, Pölöskei Zsolt.

A hatalmas lövéseiről ismert Pölöskei a 2014–2015-ös idényben 28 magyar bajnoki mérkőzésen 5 gólt szerzett. A középső középpályás szerződése június végén lejárt, azóta csapatot keres, elsősorban külföldön. Pölöskeinek hazai ajánlatai is vannak, a Nemzeti Sportnak adott nyilatkozatában elmondta, ha az NB I-ben marad, akkor a DVTK vagy egy fővárosi csapat jöhet szóba.a Nemzeti Sportnak adott nyilatkozatában elmondta, ha az NB I-ben marad, akkor a DVTK vagy egy fővárosi csapat jöhet szóba.

Az izraeli élvonalban a kluboknak öt légióskvótájuk van, a Hapoel Haifa eddig ezekből négyet töltött be, tehát egy külföldi játékost még szerződtethet. A haifai csapat a 2014–2015-ös bajnokságban nem szerepelt jól, a 12. helyen végzett, kevéssel kerülte el a kiesést.

Legfrissebb hírek

A Barcába távozó kapus helyére az Újpest volt játékosát szerződtette az Espanyol

Spanyol labdarúgás
14 órája

MTK: a Honvédtól érkezett 19 éves támadó, hamarosan újabb játékost is bejelenthet a klub – NS-infó

Labdarúgó NB I
15 órája

Paks: két próbajátékos is pályára lépett, egyikük gólt is szerzett – 6–0-s győzelem

Labdarúgó NB I
16 órája

A Puskás Akadémia 18 éves védője Kecskemétre tart – NS-infó

Labdarúgó NB II
19 órája

Isztambuli sztárklub vinné az MTK kulcsemberét – sajtóhír

Labdarúgó NB I
20 órája

ETO: csütörtökön orvosi vizsgáltra érkezik a DVSC-től távozó játékos – NS-infó

Labdarúgó NB I
20 órája

DVTK: pénteken érkezhet az Újpest csatára, Edomwonyi távozik – NS-infó

Labdarúgó NB I
21 órája

FTC: 42-szeres elefántcsontparti válogatottat is hírbe hoztak a csapattal

Labdarúgó NB I
21 órája
Ezek is érdekelhetik