FTC-Újpest: Ha kapusnak rak be Doll, azt is megoldom - Batik

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.04.13. 13:00
Batik Bence, Ferencváros labdarúgója Emir Dilaver sérülése miatt állt be csereként az Újpest elleni NB I-es mérkőzésen, így középső védőként jobbhátvédet kellett játszania, de azt állítja, ha kellett volna, kapusként is helytállt volna.

„Nagyon jól érzem magam. Nem számított, hogy jobbhátvédnek tett be a mester, ha kapusnak állítanak be, azt is megoldottam volna – mondta Batik a fradi.hu-nak. – Jól játszottunk, egy tíz-tizenöt perces szakasztól eltekintve uraltuk a mérkőzést, és egységesen futballoztunk. Különösen koncentráltnak kellett lennem, hiszen hirtelen álltam be. Persze fel voltam rá készülve, hogy ha úgy alakul, akkor számítanak rám. Úgy érzem, sikerült is helytállnom.”Batik a fradi.hu-nak. – Jól játszottunk, egy tíz-tizenöt perces szakasztól eltekintve uraltuk a mérkőzést, és egységesen futballoztunk. Különösen koncentráltnak kellett lennem, hiszen hirtelen álltam be. Persze fel voltam rá készülve, hogy ha úgy alakul, akkor számítanak rám. Úgy érzem, sikerült is helytállnom.”

„Egyértelmű volt, hogy változtatnunk kell – utalt Thomas Doll Emir Dilaver ütközésére. – Tisztában voltunk vele, hogy Batik a hátsó alakzat bármelyik pozíciójában képes jól játszani. Bence remek játékos, ezért bátran bevethettem a derbin is. Jobbhátvédként is olyan magabiztosan és jól játszott, hogy egy kicsit még minket is sikerült meglepnie.”

Legfrissebb hírek

Elmaradt a csoda a III. kerületben, az FTC kettős vereséggel búcsúzott a női Bajnokok Ligájától

Bajnokok Ligája
14 órája

Női kézi: a BL-riválisnál folytatja a Ferencváros korábbi klasszisa – hivatalos

Kézilabda
18 órája

Bukarestben is kikapott a Ferencváros a női kézi BL-ben

Kézilabda
2025.09.14. 17:37

Női NB I: a Ferencváros nyolcgólos meccsen győzött az Újpest ellen

Labdarúgó NB I
2025.09.14. 16:18

Tizenöt gólt szerzett a Ferencváros Magyar Kupa-meccsen Szarvaskenden

Labdarúgó NB I
2025.09.13. 17:50

Férfi vízilabda Magyar Kupa: 18 gólos sikert aratott a BVSC és a Fradi is

Vízilabda
2025.09.12. 20:31

Izraelben folytatja a Ferencvárossal szerződést bontó támadó – hivatalos

Minden más foci
2025.09.12. 17:14

Vereség Oslóban, nehéz helyzetből várja a visszavágót a Ferencváros a női BL-selejtezőben

Bajnokok Ligája
2025.09.11. 20:56
Ezek is érdekelhetik