Honvéd: nyáron lehet esély a tehetség málagai szerződésére

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.02.03. 12:36
Múlt héten a Nemzeti Sport Online adta hírül, hogy a Honvéd U18-as válogatott játékosa, Varga Márkó a spanyol élvonalbeli Málaga korosztályos csapatához utazott néhány napos tesztelésre. Ennek eredményéről a védő menedzserét, Csengeri Istvánt kérdeztük.

„A tesztelés részletes, írásos kiértékelése még nem érkezett meg, de személyesen egyeztettem a Málaga képviselőivel, és elégedettek voltak Varga Márkó teljesítményével. Úgy gondolom, ha a Honvéd is belegyezik, akkor tavasszal még egyszer tesztelhetik, és ezután a nyáron lehet esély arra, hogy a Málaga szerződteti az U-válogatott tehetségét, amennyiben meg tud egyezni a kispesti klubbal” – nyilatkozta a Nemzeti Sport Online-nak a védő menedzsere, Csengeri István.

A játékosügynök hozzátette, azt még nem tudni, hogy a második tesztelés pontosan mikor lenne, csak olyan időpont jöhet szóba, ami nem ütközik a hazai utánpótlás-bajnoksággal és a Honvéd nélkülözni tudja a játékost.

Legfrissebb hírek

Championship: ezek a csapatok keresik Kosznovszkyt, 500 ezer font kevés lesz – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2 órája

Az Újpest Szerbiából igazolt támadót – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 14:18

A Mezőkövesd középhátvédet, a Szeged középpályást igazolt

Labdarúgó NB II
Tegnap, 8:04

NB III-as gólkirályt igazolt a Kozármisleny

Labdarúgó NB II
Tegnap, 7:01

Válogatott középpályás érkezett az NB II újoncához

Labdarúgó NB II
2025.07.04. 22:41

Másodosztályú gólkirállyal erősített az Ajka

Labdarúgó NB II
2025.07.04. 21:56

Villámgyors szélsőt igazolt a Kazincbarcika – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.07.04. 19:31

Ír válogatott középpályással erősített az FTC – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.07.04. 16:10
Ezek is érdekelhetik