FTC: külön edz a Flutól a Ferencvárosba tartó támadó

Vágólapra másolva!
2015.01.14. 07:47
A brazil Futnet információi szerint az Egyesült Államokba utazó Fluminense első keretétől külön, a laranjeirasi edzőkomplexumban tréningezik Marcos Júnior, a Ferencváros labdarúgócsapatának kiszemeltje.

Mint arról beszámoltunk, a két klub még egyeztet Marcos Júnior szerződtetésének részleteiről, ezért a támadó néhány nap késéssel érkezhet Magyarországra. A Futnet úgy tudja, a tárgyalássorozat végén jár a Ferencváros és a Flu, így Marcos Júnior hamarosan elhagyhatja Brazíliát.Mint arról beszámoltunk, a két klub még egyeztet Marcos Júnior szerződtetésének részleteiről, ezért a támadó néhány nap késéssel érkezhet Magyarországra. A Futnet úgy tudja, a tárgyalássorozat végén jár a Ferencváros és a Flu, így Marcos Júnior hamarosan elhagyhatja Brazíliát.

 

Legfrissebb hírek

Szánthó Regő a Vasas II-vel készül és várja az új lehetőséget

Labdarúgó NB II
17 órája

Balogh Botond aláírt Törökországban – hivatalos

Légiósok
19 órája

DVTK: Kovács Zoltán többet igazolt, mint ahogy előzetesen tervezte

Labdarúgó NB I
23 órája

Az FTC kikapott odahaza az Odensétől a Bajnokok Ligája rajtján

Kézilabda
2025.09.06. 15:54

Zsótérral lett teljes a Vidi kerete, az Ajka és a Kozármisleny is aktív volt a piaci hajrában – NB II-es átigazolási körkép

Labdarúgó NB II
2025.09.06. 12:33

Rutinos támadóval lett teljes a Kozármisleny kerete

Labdarúgó NB II
2025.09.05. 19:14

Két év után távozott a rutinos támadó Kozármislenyből – hivatalos

Labdarúgó NB II
2025.09.04. 21:28

Norvégiából szerződtetett támadót az NB II-es Ajka – hivatalos

Labdarúgó NB II
2025.09.04. 20:49
Ezek is érdekelhetik