Futsal NB I: budaörsi meglepetés, megbotlott az ETO

2014.11.03. 21:44
Másodszor veszített pontokat az élvonalbeli futsalbajnokságban a listavezető Rába ETO, a győriek Budaörsön, az Aramis vendégeként játszottak 3–3-as döntetlent. A zöld-fehérek megizzadtak az ikszért, a második játékrészben voltak kétgólos hátrányban is, de Csopaki István kiállítása után Dróth Zoltán egyenlített a 35. percben.

A Veszprém és a Haladás fordulatos, gólzáporos meccsén a 38. perc döntött az FCV javára, míg a két újonc összecsapásából a hazai pályán játszó dunaújvárosiak jöttek ki jobban a békéscsabaiak ellen.

FUTSAL NB I
9. FORDULÓ
Aramis SE–Rába ETO 3–3
(Horváth N. 2., Horváth Sz. 20., Csopaki 27., ill. Calvo 11., Lódi 30., Dróth 35.)
Futsal Club Veszprém–Swietelsky-Haladás 6–5 (Gulyás 1., Boromisza 2., 32., 34., Tatai 16., 38., ill. Öreglaki 8., 15., Bényi 25. – öngól, Márkus 27., Németh P. 36.)
Dunaferr DF Renalphin–Pioneers 4–2 (Aradi 6., Schrancz 15., 28., Szente 35., ill. Boros 18., Sztojka 34.)
A Berettyóújfalu–UTC Futsal Team összecsapás elmaradt, mert a vendég szegediek a sok sérült és beteg miatt nem tudtak elutazni a mérkőzésre.

1. RÁBA ETO 9 7 2 0 60–15 45 23