FTC: tavasz végéig nem lesz semleges szektor a stadionban?

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.11.29. 08:38
A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros a semleges kártyával való beléptetés halasztását kéri a Magyar Labdarúgó-szövetségtől.

Mint beszámoltunk róla, az MLSZ kötelezővé tette a klubok számára, hogy bármilyen szurkolói (klub- vagy futball-) kártyával be lehessen jutni a mérkőzésekre. A döntés értelmében a klubok kötelesek semleges szektort kijelölni hazai találkozóikon, és oda harmadlagos kártyákkal rendelkezőket elhelyezni. Az ilyen szektornak minimálisan 250 férőhelyesnek kell lennie, s az oda szóló jegyárak nem lehetnek magasabbak az azonos kategóriájú hazai jegyek árainál.

A Ferencvárosi C-közép Facebook-oldal információi szerint az FTC beadvánnyal fordult a Magyar Labdarúgó-szövetséghez, amelyben azt kérte, a szövetség korábbi határozatának végrehajtására a tavaszi szezon végeztéig adjon haladékot.

Az MLSZ hivatala az elnökség következő üléséig, december 9-ig felfüggesztette az FTC számára a rendelkezések végrehajtását, így a Fradi a hétvégi, Ferencváros-Kecskemét találkozóra nem alakít ki semleges szektort.

 

Legfrissebb hírek

Hivatalossá vált az edzőváltás a Fradi El-ellenfelénél

Európa-liga
14 órája

El: iraki származású svéd játékvezető a Ferencváros–Ludogorec meccsen

Európa-liga
19 órája

Bárány Donát: Addig kell ütni a vasat, amíg meleg…

Labdarúgó NB I
20 órája

Tiszta vizet öntött a pohárba a külügyminiszter a határon megállított Fradi-vonat ügyében

Európa-liga
2025.11.02. 20:15

Horváth Dávid: Olyan nyomás alatt voltunk az FTC-vel szemben, mintha nemzetközi meccsen lennénk

Labdarúgó NB I
2025.11.02. 07:16

Háromgólos győzelmet aratott a Ferencváros az MTK elleni örökrangadón

Labdarúgó NB I
2025.11.01. 21:53

Sorozatban negyedszer nyert a Bajnokok Ligájában az FTC

Kézilabda
2025.11.01. 19:33

Higgadt játékkal reagált a bresciai nyomásra a Ferencváros

Vízilabda
2025.10.31. 16:45
Ezek is érdekelhetik