Fradi: a Telekom a zöld-fehérek utánpótlásának új támogatója

Vágólapra másolva!
2014.08.25. 12:53
Három évre szóló szerződést kötött a Magyar Telekom a Ferencvárosi Torna Clubbal a fővárosi egyesület utánpótlásának támogatására.

A magyarországi piacvezető telekommunikációs vállalat, illetve az FTC közleménye szerint a megállapodás a labarúgóklub utánpótlásának szempontjából kiemelten fontos 12–19 éves korosztály képzési feltételrendszerének javítását szolgálja.

A közleményben a cég hangsúlyozza, hogy az anyavállalat több országban támogatja a futballt, Magyarországon pedig a Telekom két éve főszponzora a labdarúgó-diákolimpiának, s támogatja a magyar szövetség főiskolai és egyetemi bajnokságát is.

Az FTC-ben több mint kétezer utánpótláskorú sportolóval közel 220 edző dolgozik.

„A Népligeti Sportcentrumban tizenhét és fél hektáron folyamatosan javuló körülmények várják a sportoló gyermekeket és kísérőiket. A fejlesztési projekt 2018-ig tart, előreláthatóan további négy futballpálya, két uszoda és egy-egy torna-, valamint birkózócsarnok fog megépülni” – zárul az FTC közleménye.

Legfrissebb hírek

Yaakobishvili Áron: Ha jól teljesítek, idővel felnőttszinten védhetek a Barcában; Címvédésre készül az FTC férfi vízilabdacsapata a BL-ben

E-újság
14 órája

Vívás: több mint háromezer diák lép pástra a BOK-csarnokban

Utánpótlássport
17 órája

Kosárlabda: a Rátgéber Akadémia nyerte az U12-es országos bajnokságot

Utánpótlássport
18 órája

Meghosszabbította kapusa szerződését a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
21 órája

A Lokomotív Moszkva nem veszi meg Szevikjant a Ferencvárostól

Labdarúgó NB I
23 órája

A Fradi válogatott játékosát félmillió eurós fizetéssel csábítják – sajtóhír

Labdarúgó NB I
23 órája

Ez a 82 csapat indul harcba a Bajnokok Ligája 2026-os budapesti döntőjéért

Bajnokok Ligája
Tegnap, 12:42

Technikás és nagy munkabírású futballista a Ferencváros első nyári szerzeménye

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:26
Ezek is érdekelhetik