FTC: nem indít második csapatot a Fradi a BLSZ I-ben

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.07.07. 07:26
Kubatov Gábor, a labdarúgó NB I-ben szereplő FTC elnöke Facebook-oldalán szurkolói kérdésre elmondta, nem indítanak második csapatot a budapesti bajnokság első osztályában.

A Fradi tartalék együttese az előző szezon végén kiesett az NB III-ból, így a következő idényben a BLSZ I-ben lenne lehetősége elindulni. Kubatov elmondása szerint nem indul ebben a bajnokságban az FTC (Lipcsei Péter ugyanakkor marad a klubnál), de az ulloi129.hu azt írta meg, hogy visszalépők esetén az NB III-as indulásban reménykednek a zöld-fehérek.

Az elnököt Radó Andrással kapcsolatban is kérdezték. Kubatov válasza az volt, hogy már több hónapja megkörnyékezték a Haladás támadóját, de korábbi nyilatkozata szerint ajánlatukra nem jött válasz. Radó mindenképpen váltani szeretne, a Fradi mellett a Videoton is szerződtetné a játékost.

 

Legfrissebb hírek

Az ausztrál bajnokság egyik legjobbjával erősített a Ferencváros

Labdarúgó NB I
7 perce

Jonathan Levi: Megértem, hogy érzékeny döntést hoztam

Labdarúgó NB I
12 órája

Szerződést hosszabbított Gróf Dáviddal a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
16 órája

Távozik a Ferencváros pályaedzője, már az utódja is megvan – hivatalos

Labdarúgó NB I
20 órája

FTC: 42-szeres elefántcsontparti válogatottat is hírbe hoztak a csapattal

Labdarúgó NB I
23 órája

Robbie Keane két játékost is a Fradiba hozna volt csapatától – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.06.18. 12:19

A montenegrói Buducsnoszt vagy az örmény Noah lesz a Ferencváros ellenfele a BL-selejtező második körében

Bajnokok Ligája
2025.06.18. 12:12

A horvát bajnok NK Rijeka ellen is kezdhet a Ferencváros a BL-ben – szűkítették a lehetséges ellenfelek listáját

Bajnokok Ligája
2025.06.18. 08:47
Ezek is érdekelhetik