Felkészülés: Ma jobbak voltunk a Dinamónál - José Gomes

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.02.09. 18:28
José Gomes, a Videoton vezetőedzője szerint ma jobban játszott csapata, mint a Dinamo Moszkva. Mint ismert, a két csapat felkészülési mérkőzésen gól nélküli döntetlent játszott egymással.

 

„Remek meccset játszottunk egy nagyon jó csapat ellen. Ma az történt, amit már jeleztem az első edzőtábor után, vagyis hogy a másodikban pihentebben fogom pályára küldeni a csapatot. Fantasztikus játékosok szerepeltek a Dinamo csapatában, de szerintem ma mi voltunk a jobbak. Nagyon szervezett letámadást mutattunk be, veszélyes akciókat vezettünk, és több nagy helyzetünk is volt” – mondta Gomes a vidi.hu-nak.

„Elégedett vagyok a játékosok hozzáállásával és teljesítményével, ez a mérkőzés azt mutatta, helyes irányba haladunk. A csapatnak ugyanezzel a lelkesedéssel kell továbbra is dolgoznia, hogy elérhessük a céljainkat. Mindegyik poszton két játékos szerepelt ma, és jó volt látni, hogy mindenki megértette, amit kértem tőle, és megoldotta a feladatát. Harcolnak a helyekért a csapatban, ami jó visszajelzés számomra.”

Legfrissebb hírek

Rashford fél órát bírt csereként, győzelemmel kezdte a felkészülést a Barcelona

Spanyol labdarúgás
19 órája

Bruno Fernandes duplázott, az MU győzelemmel kezdte a Premier League felkészülési tornáját – videó

Angol labdarúgás
Tegnap, 9:54

Válságos állapotban van a Videoton UEFA-kupa-döntős klasszisa

Labdarúgó NB I
2025.07.22. 12:12

Szoboszlai jobbhátvédként gólpasszt adott, Pécsi és Wirtz debütált a Liverpoolban

Légiósok
2025.07.20. 16:55

Nyolc gól Pakson, a hazaiak megnyerték a Honvéd elleni meccset

Labdarúgó NB I
2025.07.19. 14:18

Új hátvéd érkezését jelentette be a Videoton

Labdarúgó NB II
2025.07.18. 16:56

Bobál Gergely: Eredményesek akarunk lenni, és vissza akarjuk szerezni a szurkolók bizalmát

Labdarúgó NB II
2025.07.17. 09:20

Gólzáporos meccsen verte meg városi riválisát a DVSC

Labdarúgó NB I
2025.07.16. 20:03
Ezek is érdekelhetik