Játékossors: a Kurier úgy tudja, Mevoungou az ETO-é

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.07.09. 12:01
Az osztrák Kurier című lap úgy tudja, Patrick Mevoungou a Győri ETO-ban folytatja pályafutását.

A 27 éves kameruni középpályás többhetes késéssel érkezett vissza szabadságáról Ausztriába, de nem sokáig maradt.

A lapban nyilatkozott Alexander Friedl sportigazgató, aki azt mondta, hogy a Győr minél hamarabb le akarta igazolni az afrikai játékost, mivel szorította a csapatot a Bajnokok Ligája-nevezés határideje. Ráadásul az osztrákok így még pénzt is kapnak érte.

A középpályás két szezont töltött a csapatnál, az elsőben sokat tett azért, hogy az Admira harmadik helyen végezzen a bajnokságban, utána azonban visszaesett a formája, és sérülések is hátráltatták.

Mevoungou helyét a 19 éves Martin Rusek vette át az Admira keretében.

 

Legfrissebb hírek

Negyvenezer – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
5 órája

Bejelentette új klubja az Újpestről távozó szerb középpályás szerződtetését

Labdarúgó NB I
10 órája

A Szpari története során először győzött élvonalbeli bajnokin Debrecenben

Labdarúgó NB I
11 órája

Novothny Soma szerint a futball istene írta a forgatókönyvet az Újpest elleni mérkőzésen

Labdarúgó NB I
12 órája

Keleti rangadó az NB I-ben; Horváth Dávid és Borbély Balázs csatája

Labdarúgó NB I
18 órája

Robbie Keane a Puskás Akadémiától elszenvedett vereségről: Negyedóra után 3–0-ra kellett volna vezetnünk

Labdarúgó NB I
20 órája

Hornyák Zsolt csapata megtréfálta a Ferencvárost; Káprázatos ünnepséget szervezett a Magyar Ökölvívók Szövetsége a Hősök terén

E-újság
Tegnap, 0:21

Berecz Zsombor után Bodnár Gergő is távozott a Vasastól, játékost cserélt a Kecskemét és a Szeged – NB II-es átigazolási körkép

Labdarúgó NB II
2025.08.16. 16:47
Ezek is érdekelhetik