Honvéd: Debrecenit a német másodosztályba is hívják

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.06.04. 17:07
Korábban már beszámoltunk róla, hogy a Bp. Honvédot biztosan elhagyó Debreceni András elsősorban külföldön szeretné folytatni a pályafutását. Információink szerint a védőnek a német másodosztályból van megkeresése.

Debreceni András menedzsere, Filipovics Vladan múlt héten nyilatkozott a Nemzeti Sport Online-nak arról, hogy a nyártól szabadon igazolható, a Honvédtól biztosan távozó védő külföldön szeretné folytatni a pályafutását, de országot, csapatneveket nem említett.

Értesüléseink szerint két komoly külföldi kérő jelentkezett a játékosért, köztük egy német másodosztályú klub is.

Korábban a Ferencváros és az Újpest érdeklődéséről is lehetett hallani, bár ezt Filipovics nem erősítette meg. Újbóli megkeresésünkre azt viszont elismerte a játékosügynök, hogy többek között a német másodosztályból is van érdeklődés a védő iránt.

 

Legfrissebb hírek

A ZTE-től igazolt középpályást a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
10 órája

MTK: két érkezőt jelenthetnek be a héten, hét játékosnak kifut a szerződése

Labdarúgó NB I
14 órája

Fehérvár FC: „A város hajlandó tulajdonosként szerepet vállalni”

Labdarúgó NB II
15 órája

Gólkirállyal hozták hírbe az Újpestet – múlt héten mutatkozott be a válogatottban

Labdarúgó NB I
16 órája

MTK: 16-szoros bajnokcsapat is hívja a távozó középpályást

Labdarúgó NB I
18 órája

Nyíregyháza: Zalaegerszegről érkezik középpályás – NS-infó

Labdarúgó NB I
19 órája

Liverpool: ezért nem tudták még bejelenteni Kerkez szerződtetését – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.06.08. 18:13

„Véget ért egy fejezet” – Stieber Zoltán elköszönt az MTK-tól

Labdarúgó NB I
2025.06.08. 16:23
Ezek is érdekelhetik