DVSC: Luis Ramos után Coulibalyt is vinné a francia klub

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.06.26. 10:45
A francia La Nouvelle République című lap információja szerint Luis Ramos után Adamo Coulibalyra is lecsapna az LB Chateauroux.

A lap szerint a hondurasi középpályás után a magyar gólkirályt is vinné a francia másodosztályú labdarúgóklub.

Mint ismert, a DVSC lejáró szerződésű támadóját már számos klub megkereste, a hírek szerint jelenleg a ciprusi APOEL-hez van a legközelebb, de egyelőre nem dőlt el, hol folytatja pályafutását.

A párizsi születésű Coulibaly korábban úgy nyilatkozott, szívesen visszatérne Franciaországba. Bár a hírek szerint eddig azért nem fogadta el egyik érdeklődő klub ajánlatát sem, mert minél magasabb fizetést szeretne kapni, ám elképzelhető, hogy egy francia klubnál alacsonyabb összegről szóló szerződést is aláírna.

A Chateauroux nem először szerződtet a magyar NB I-ből játékost, 2000-ben Újpestről igazolta át Kovács Zoltánt, aki két szezont húzott le a francia csapatnál.

Legfrissebb hírek

Védőt igazolt a Debrecen és a Diósgyőr, 53 millióért sem engedik el a Serie A gólkirályát – keddi transzferhíradó

Minden más foci
5 órája

Magyar válogatott védővel erősített a Diósgyőr – hivatalos

Labdarúgó NB I
6 órája

Francia védőt szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
8 órája

Zaengel: Én vagyok az elnöke a klubnak, s maradok is elnök és részvényes; Dzsudzsák hosszabbít Debrecenben

Labdarúgó NB I
11 órája

DVTK: a hatszoros magyar válogatott védő kedden Miskolcon egyeztet a jövőjéről – NS-infó

Labdarúgó NB I
11 órája

A Paks bejelentette a Vasastól érkező csatárt és a kölcsönadását

Labdarúgó NB I
11 órája

A Metz kivásárolta szerződéséből a DVSC kapusát – hivatalos

Kézilabda
12 órája

A Ferencváros játékosa megérkezett Debrecenbe – NS-infó

Labdarúgó NB I
13 órája
Ezek is érdekelhetik