DVTK: a fiának üzent a gólt szerző spanyol középpályás

Vágólapra másolva!
2013.03.11. 15:38
A fiának üzent gólöröménél José Luque, a labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK spanyol csapatkapitánya. A 35 éves középpályás szerint a Haladás ellen (1–1) pontot jelentő szabadrúgásgólja sokat érhet még a végelszámolásnál.

José Luque szerezte a DVTK gólját a Haladás elleni 1–1-re végződő bajnoki mérkőzésen, csakúgy, mint a két csapat előző diósgyőri összecsapásán (1–0), ám ez most csak egy pontra volt elég. A spanyol csapatkapitány a dvtk.eu-nak elárulta, a szabadrúgást követően a fiának üzent.

„Fiamnak, Davidnak üzentem, mert szüksége van rá. Sevillából követte az interneten keresztül a mérkőzést, a gól után pedig nevének kezdőbetűjét, egy D-t mutattam a kamerának, neki ajánlva a találatot" – magyarázta gólörömét a DVTK középpályás.

José Luque 13 mérkőzésen harmadszor volt eredményes ebben az idényben.

„Nagyon örülök, hogy sikerült belőnöm, mert pontot ért. Bár most kevésnek tűnik, lehet, hogy a végelszámolásnál éppen ez az egy pont segít minket egy fontos cél eléréséhez" – tette hozzá a 35 éves csapatkapitány.

Legfrissebb hírek

„Furcsa gyerek...” – anyja ügyetlennek tartja Mbappét a mindennapokban

Spanyol labdarúgás
19 órája

NS-képeslap: Győrújfalu – szintet lépett az utánpótlás

Minden más foci
22 órája

Életet mentett Edinson Cavani, egy újságíró lányának segített

Minden más foci
23 órája

Labdarúgás: kikapott Lengyelországtól az U19-es leányválogatott

Utánpótlássport
2025.09.10. 15:58

Labdarúgás: harmadik lett a Vilotic-tornán a magyar U19-es válogatott

Utánpótlássport
2025.09.09. 16:59

Labdarúgás: három magyar játékos igazolt az U17-es Serie A-ba

Utánpótlássport
2025.09.09. 09:02

Az esély bajnokai: megvannak az Álombajnokság döntősei

Minden más foci
2025.09.08. 15:40

DVTK: Kovács Zoltán többet igazolt, mint ahogy előzetesen tervezte

Labdarúgó NB I
2025.09.08. 08:20
Ezek is érdekelhetik