Szavo Rakovics, a labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőri VTK szerb játékosa borsodi sajtóinformáció szerint egy azerbajdzsáni csapathoz utazott próbajátékra.
A korábban az Egerrel is hírbe hozott szerb védő, Szavo Rakovics a boon.hu információi szerint csütörtökön egy Törökországban tréningező azeri csapathoz utazott próbajátékra. A 27 esztendős Rakovics 2010 augusztusában érkezett a Diósgyőrbe, ahol a szerződése 2013. június 30-ig szól. Igor Gal ugyancsak külföldön próbálkozik, és Törökországba utazott – a tesztelő csapat egyelőre ismeretlen.
Szentes Lázár a boon.hu-nak elmondta, akkor lesz érkező a DVTK-hoz, ha elmegy játékos a téli átigazolási időszakban. A szakvezető balhátvédet és középső védőt szeretne igazolni.
Legfrissebb hírek

A Ferencváros alapemberét szemelte ki az Al-Ahli
Labdarúgó NB I
2025.10.13. 09:06
Ezek is érdekelhetik