Pécs: Supka óvatos a Fradi elleni meccs előtt

Vágólapra másolva!
2012.08.03. 14:53
A labdarúgó NB I 2. fordulójában a Supka Attila vezette Pécsi MFC a Ferencvárost fogadja. A szakember a zöld-fehérek honlapjának, a fradi.hu-nak nyilatkozott a szombaton 20.45 órakor kezdődő mérkőzésről.

„Természetesen hasonlóak a várakozásaim, mint a Paks ellen voltak. Ugyanúgy, az előzetes tervek szerint dolgozunk, ahogy az eddigiekben is. Tudjuk, hogy a Ferencváros érkezik hozzánk, ennek megfelelően készül minden játékos” – idézi a pécsi MFC vezetőedzőjét, Supka Attilát a fradi.hu.

A szakember a Ferencváros erősségeiről is beszélt: „Több olyan játékosa is van a Fradinak, akire oda kell figyelnünk. Böde, Alempijevics, Csukics, vagy éppen Hakola is közéjük tartozik. Többen vannak, akik el tudnak dönteni egy-egy mérkőzést. Bízom benne, hogy hazai környezetben eredményesek leszünk, és otthon tartjuk a három pontot.”

Supka Attila hozzátette, felfokozott hangulatban készül a találkozóra, hiszen először ülhet hazai pályán a pécsiek kispadján.

A csapat utolsó felkészülési meccsén szárkapocscsont-törést szenvedő Fröhlich Roland a pmfc.hu-nak beszélt a sérüléséről: „Közvetlenül a rúgás után még nem éreztem, hogy nagy a baj. Veréb Viktor, a csapat gyúrója rögtön berohant a pályára, és kaptam egy jegelést. Ekkor még azt hittem, hogy tudom majd folytatni a játékot, de amikor fel kellett állnom, éreztem, hogy elmozdul a csont."

A labdarúgó lába saját elmondása szerint négy-öt hétig lesz gipszben, majd a gyógyulás ütemétől függ, hogy mikor térhet vissza a pályára.

Legfrissebb hírek

NB I: Kazincbarcika–Ferencváros

Labdarúgó NB I
1 órája

Sikeres műtéten esett át Botka Endre – kép

Labdarúgó NB I
7 órája

Ha így folytatja a Ferencváros az Európa-ligában, bőven tízmillió euró fölé kerülhet a pénzdíja

Európa-liga
Tegnap, 7:11

„Gyerekes hibákból gólokat kapni...” – nem kímélték a Ludogorecet a bolgár lapok

Európa-liga
2025.11.07. 08:30

Robbie Keane: Nem foglalkozom a pletykákkal, jól érzem magam a Ferencvárosnál

Európa-liga
2025.11.06. 23:50

Tóth Alex: Minden a terv szerint alakult

Európa-liga
2025.11.06. 23:27

Karnyújtásnyira a továbbjutás: a Ferencváros zsinórban harmadik El-mérkőzését is megnyerte

Európa-liga
2025.11.06. 22:54

Ezekkel a gólokkal győzte le a Ferencváros a Ludogorecet – videók

Európa-liga
2025.11.06. 22:04
Ezek is érdekelhetik