FTC: ma tárgyalnak a Videotonnal Milan Pericsről

Vágólapra másolva!
2012.08.27. 10:45
A Ferencváros továbbra sem tett le a Videoton szerb támadója, Milan Perics megszerzéséről. A Nemzeti Sport Online több forrásból is úgy értesült, hogy a két klub ma egyeztet a futballista ügyében.

A Nemzeti Sport Online már hetekkel ezelőtt beszámolt róla, hogy a Videotonnál mellőzött Milan Pericset szeretné szerződtetni a Ferencváros. Az események a múlt héten felgyorsultak, a csatár járt is az Üllői úton, de a két klub vezetői akkor nem tudták lezárni a tárgyalásokat.

Azért nem, mert a Videoton vezetői Törökországba utaztak a Trabzonspor elleni El-selejtezőre, majd szombaton a Ferencváros, vasárnap pedig a fehérvári csapat játszott bajnoki mérkőzést. Most azonban már nincs akadálya az egyeztetéseknek – információink szerint ma tárgyalnak a felek, és egyezség is születhet.

 

Legfrissebb hírek

Nincs Szófiában a Vidi védője – a menedzser cáfolja a helyi sajtóhíreket

Labdarúgó NB II
2 órája

Átigazolások: aktív volt a ZTE, Komáromi György és Lisztes Krisztián is hazatért

Labdarúgó NB I
2 órája

Robbie Keane a BL-visszavágó előtt: A kapu előtt harapósabbnak kell lennünk!

Bajnokok Ligája
5 órája

A Honvéd hibátlan, a Vidi nyeretlen maradt; a KTE megszerezte első pontjait – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
Tegnap, 20:55

Gól nélkül maradt a Videoton, továbbra is nyeretlen a bajnokságban

Labdarúgó NB II
Tegnap, 19:30

Robbie Keane Cissé kezezéséről: Nem láttam még ilyet, és nem is akarok többé!

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:34

Kórházba került a Fradi-legenda, az intenzív osztályon kezelik

Labdarúgó NB I
2025.08.08. 17:11

Októberben Budapesten rendezik a Ferencváros–Pro Recco Európai Szuperkupa-mérkőzést

Vízilabda
2025.08.08. 17:09
Ezek is érdekelhetik