NB I: nem lesz Lombard FC ZTE az élvonalban

KECSKÉS ISTVÁNKECSKÉS ISTVÁN
Vágólapra másolva!
2012.05.30. 15:53
Bár néhány, mindenre elszánt ZTE-szurkoló szeretné, úgy tűnik, semmiképpen nem menekülhet meg a klub az NB II-től. Sokakban még az is felvetődött, hogy esetleg a Lombard FC Pápáról a zalai megyeszékhelyre költözik.

Bíró Péter a Lombard FC tulajdonosa rövidre zárta a kérdést: „Kategorikusan cáfolom, hogy bármiféle terv is lenne, amely szerint a klub Zalaegerszegre költözik.”

A kérdés azért nem minden alap nélküli, mert a Bíró Péter vezette cég korábban szerepet vállalt már Tatabányán, Szombathelyen, majd onnan „költözött” Pápára. Az újabb telephelycsere azonban nem valószínű, mert Nagy Ferenc, a ZTE tulajdonosa sem egyeztetett még arról, hogy ilyen irányba fordulna a klub jövője.

„Jó viszonyban vagyunk Bíró Péterrel, beszélni is szoktunk, de szóba sem került eddig köztünk, hogy a Lombard FC Zalaegerszegre költözne” – nyilatkozta a ZTE vezetője.

Ehhez hozzátehetjük még azt is, hogy a pápai városvezetés is ragaszkodik az NB I-es klubhoz, ráadásul jó a kapcsolat az önkormányzat és a klub között.

Legfrissebb hírek

Football Forum Hungary: „Már csak a válogatott futballban győzheti le Dávid Góliátot”

Labdarúgó NB I
5 órája

Football Forum Hungary: A számok azt mutatják, változtatni kell a magyar utánpótláson – Csepregi György

Labdarúgó NB I
8 órája

Football Forum Hungary: Játékosmegfigyelők nélkül ma már nem működhet egy klub – Balogh Tamás

Labdarúgó NB I
10 órája

Football Forum Hungary – szakmai találkozó a Groupama Arénában

Labdarúgó NB I
11 órája

Labdarúgás: több mint ezer fiatalperc az NB I 29. fordulójában

Utánpótlássport
Tegnap, 19:47

Dudás Hunor: A Football Forum Hungary globálisan is jelentős esemény lett

Minden más foci
Tegnap, 8:18

Labdarúgás: megy a szekér Pakson, a fiatalok is tolják

Utánpótlássport
2025.04.24. 09:00

Változások jöhetnek a Bajnokok Ligájában

Bajnokok Ligája
2025.04.23. 13:51
Ezek is érdekelhetik