Újpest: Ha összedőlt volna a stadion, akkor sem zökkenek ki - Rajczi

Vágólapra másolva!
2011.09.27. 09:12
A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest csatára, Rajczi Péter – aki két gólt szerzett a Haladás ellen 4–1-re megnyert hétvégi bajnokin – elmondta: megfájdult a combhajlító izma, ezért kellett lecserélni.

„Ha csak egy góllal nyertünk volna, akkor is elégedett lennék, de örülök, hogy így alakult. Jó lenne minden mérkőzésen négy egyre nyerni, ám nyilván nem lesz mindig így. Boldog vagyok, hogy ismét négy gólt lőttünk és nyerni tudtunk. Úgy gondolom, hogy az első félidővel maximálisan elégedett lehetek. A második játékrészről viszont már nem mondhatom el ugyanezt, kihagytam egy nagy helyzetet és megfájdult a combhajlító izmom, ezért is kellett lecserélni. Nem akartam tovább erőltetni a játékot, nehogy lesérüljek. A Honvéd elleni meccshez képest sokat javult a játékom, ahogy az egész csapaté is" – mondta Rajczi Péter az ujpestfc.hu-nak.

„Két nagyon fontos találkozó következik, nyugodtan mondhatom, hogy hatpontos mérkőzésekről van szó, hiszen mindkét együttes mögöttünk áll a tabellán, de természetesen ők is arra apellálnak, hogy három pontot szerezzenek ellenünk. Remélem, hogy ott tudjuk folytatni, ahol abbahagytuk" – jelentette ki a csatár, aki az elmúlt héten a klubbal kapcsolatban megjelent rossz hírekről is beszélt.

„Sajnos nem a legjobban alakultak a dolgok a héten, engem viszont semmi nem érdekelt a meccs előtt, csak a győzelem. Persze mindenki máshogy dolgozza fel a híreszteléseket, engem azonban nem érdekel se újságíró, se pénz, se más. Ha összedőlt volna a stadion, én akkor sem hagytam volna magam kizökkenteni. Örülök, hogy a játékosokkal és a stábbal közösen átvészeltük ezt a hetet, és eredményesen zártuk."

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: a feljutás a cél az U19-es lány Eb-selejtezőjén

Utánpótlássport
11 órája

Serie A: augusztus végén kezdődik az új idény

Olasz labdarúgás
18 órája

Labdarúgás: egy híján 1200 fiatalperc az NB I 25. fordulójában

Utánpótlássport
2025.03.31. 15:55

Futsal: az Eb-szereplésért küzdenek az U19-esek Esztergomban

Utánpótlássport
2025.03.25. 10:36

Öregedő amatőrök – Bobory Balázs publicisztikája

Minden más foci
2025.03.23. 22:57

U17-es Eb-selejtező: döntetlent játszott a szerbekkel a magyar csapat

Utánpótlássport
2025.03.22. 18:10

Labdarúgás: vereséggel kezdett az U17-es válogatott Portugáliában

Utánpótlássport
2025.03.19. 20:28

Labdarúgás: bravúr kell a korosztályos Eb-selejtezőkön

Utánpótlássport
2025.03.18. 10:17
Ezek is érdekelhetik