Videoton: Lázár Pál átesett az orvosin, három évre írhat alá a Samsunhoz

Vágólapra másolva!
2011.06.28. 12:35
Egybehangzó török lapértesülések szerint Lázár Pál ma délelőtt átesett az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon a Samsunspornál és aláírta három évre szóló szerződését, de ezt a játékos menedzsere, Dragan Szekulics kérdésünkre cáfolta. Mint tegnap beszámoltunk róla, a Videoton már megállapodott a török csapattal a magyar válogatott védő eladásáról.

Lázár tegnap érkezett meg Törökországba, ahol a szurkolók nagy lelkesedéssel fogadták a reptéren. A helyi lapok szerint a futballista úgy nyilatkozott: „azért jöttem, hogy sikereket érjek el”.

A török sajtó arról is beszámolt, hogy Lázár a sikeres orvosi vizsgálatok után el is kötelezte magát három esztendőre, ezzel szemben a játékos menedzsere, Dragan Szekulics arról tájékoztatta a Nemzeti Sport Online-t, hogy még nem állapodtak meg a kontraktus részleteiről.

„Felvetődött a hároméves szerződés lehetősége, de még nincs végleges, aláírt megállapodás. Ma délután kerülhet pont az ügy végére" – nyilatkozta a játékosügynök, aki jelenleg is tárgyal a Samsunsporral.

 

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: a 20 éves Tóth Rajmund mindent Győrnek köszönhet

Utánpótlássport
5 órája

Labdarúgás: a feljutás a cél az U19-es lány Eb-selejtezőjén

Utánpótlássport
20 órája

Serie A: augusztus végén kezdődik az új idény

Olasz labdarúgás
Tegnap, 11:29

Labdarúgás: egy híján 1200 fiatalperc az NB I 25. fordulójában

Utánpótlássport
2025.03.31. 15:55

Futsal: az Eb-szereplésért küzdenek az U19-esek Esztergomban

Utánpótlássport
2025.03.25. 10:36

Öregedő amatőrök – Bobory Balázs publicisztikája

Minden más foci
2025.03.23. 22:57

A góljával győzte le a Vidi a kedvenc csapatát – Wittmann Géza-interjú

Képes Sport
2025.03.23. 10:35

U17-es Eb-selejtező: döntetlent játszott a szerbekkel a magyar csapat

Utánpótlássport
2025.03.22. 18:10
Ezek is érdekelhetik