Örökrangadó: Felőlem Balog is dobhatja a gólt, csak nyerjünk - Rósa

Vágólapra másolva!
2010.10.01. 10:37
A Ferencváros középpályása, Rósa Dénes az ftc.hu-nak adott nyilatkozatában elmondta, jó meccsre számít ma este az MTK elleni örökrangadón, és reméli, hogy sikerül begyűjteniük a három pontot.

„Két játszó csapat lép majd pályára, ezért azt gondolom, hogy a szurkolók jó meccset láthatnak majd. Számomra mindegy, hogy André Schembri rúgja a gólt, én, vagy éppen Balog Zoli dobja, a legfontosabb, hogy nyerjünk. A Vasas ellen visszatértünk a jó útra, ezen szeretnénk továbbhaladni" – nyilatkozta az elmúlt három Ferencváros–MTK örökrangadón két gólt szerző Rósa Dénes. (Más kérdés, hogy Balog hiába dobna gólt, az érvénytelen lenne, hacsak bele nem érne valaki a labdába.)

„Garami Józsi bácsi mindig jó csapatot épít, személy szerint sokat köszönhetek neki, hiszen Győrbe és a Fradiba is az ő kérésére kerültem. Kiváló a viszonyunk, de remélem, a meccs után én leszek boldogabb. Jó hangulatra, jó mérkőzésre és Fradi-győzelemre számítok" – tette hozzá a középpályás.

Legfrissebb hírek

NB I: négy vereséget követően Győrben törné meg pocsék sorozatát a két és fél év után újra utolsó Loki

Labdarúgó NB I
5 órája

FTC: Stefan Gartenmann bemutatkozhat a svájci válogatottban

Labdarúgó NB I
19 órája

Tóth Alex a meghívóról: Ahogy közeledett a kerethirdetés, úgy kezdtem el én is egyre jobban reménykedni

Magyar válogatott
2025.03.10. 14:23

Hornyák Zsolt: Erőben egyértelműen az Újpest fölé nőttünk

Labdarúgó NB I
2025.03.10. 09:02

A visszatérő Dibusz Dénes reméli, Marco Rossi újra számít rá a hétfői kerethirdetésen – videó

Labdarúgó NB I
2025.03.09. 22:22

Pesics gólja elég volt: nyert a Ferencváros Debrecenben

Labdarúgó NB I
2025.03.09. 19:55

Lang Ádám: Nincs idő, győzelmek kellenek!

Labdarúgó NB I
2025.03.09. 11:49

Egy góllal nyert Balatonfüreden a Ferencváros a férfi kézilabda-bajnokságban

Kézilabda
2025.03.08. 20:18
Ezek is érdekelhetik