Vasas: Nem csináltam semmi kirívó dolgot - Ferenczi

Vágólapra másolva!
2010.09.15. 23:29
Egy mérkőzésről szóló eltiltást kapott Ferenczi István, a Vasas labdarúgócsapatának válogatott támadója, akit a Kaposvár elleni hétvégi bajnokin állítottak ki. A center így hiányzik csapata csütörtöki találkozójáról, amikor a Vasas a Hungária körúton vendégeskedik.

„Arról persze szó sincs, hogy elégtételt érzenék, de természetesen örülök annak a ténynek, hogy létező legrövidebb eltiltást kaptam, még ha nem is éreztem születésnapi ajándéknak – mondta labdarugas.vasassc.hu honlapnak Ferenczi. – Azt gondolom, a tévéfelvétel egyértelműen bizonyította a fegyelmi bizottság tagjainak is, hogy nem csináltam semmi kirívó dolgot."

„Abban a szituációban, amikor a játékvezető kiment a partjelzőhöz, először az villant a fejembe, hogy rúghatok még egy tizenegyest, majd azért indultam reklamálni, hogy miért kapok sárgát. Eléggé meglepett a piros lap. Bosszant a dolog, mert nem csak rólam volt szó, ha fent maradok a pályán, biztosan nem lett volna vereség a vége, hiszen lendületben voltunk, sorra alakítottuk ki a helyzeteket."

Legfrissebb hírek

Újabb világbajnok labdarúgó távozott Madridból – hivatalos

Spanyol labdarúgás
8 órája

Isak a volt csapatánál edz; visszatérhet Angliába a Juve középpályása – csütörtöki transzferhíradó

Minden más foci
9 órája

Kl-selejtező: a fájó vereség után is optimisták a kassaiak, jön a visszavágó!

Európa-konferencialiga
9 órája

A Chelsea az Ajaxszal, Alexander Isak a Liverpoollal egyezett meg – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
19 órája

A Leverkusen kulcsemberével erősített a Premier League újonca – hivatalos

Angol labdarúgás
Tegnap, 11:50

Megoszlott olvasóink véleménye a Dominik-névadásról

Magyar válogatott
Tegnap, 11:19

Thomas Müller Kanadába szerződik; Neymar európai klubbal tárgyal – keddi transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.29. 23:10

Szoboszlai-hatás? Évek óta a Dominik a legnépszerűbb fiúnév Magyarországon

Magyar válogatott
2025.07.29. 15:12
Ezek is érdekelhetik