FTC: Prukner László a csapat új vezetőedzője - hivatalos

Vágólapra másolva!
2010.06.02. 14:26
A korábban a Kaposvár vezetőedzőjeként dolgozó Prukner László lett a Ferencváros Soproni Ligában szereplő labdarúgócsapatának vezetőedzője.

A klub hivatalos honlapjának közlése szerint a 49 éves tréner pénteken hároméves szerződést ír alá a fővárosi zöld-fehérekkel.

Ahogy arról korábban már beszámoltunk, Prukner László délután már el is köszönt a kaposvári játékosoktól.

Prukner eddig 179 bajnoki mérkőzésen ült az élvonalban a kispadon, az NB I-ben hat teljes szezont húzott le a Kaposvár vezetőedzőjeként, miután 2004 nyarán feljuttatta a Rákóczit a második vonalból az első osztályba (a 2007–2008-as bajnokságban az FC Sopron megszűnése miatt ténylegesen csak 29 mérkőzést játszottak a csapatok, a Sopron ellen esedékes tavaszi találkozó három pontját játék nélkül kapták meg – mivel nem volt meccs, nem ült senki a kispadon…).

A témáról bővebben ide kattintva olvashat!

Legfrissebb hírek

Oroszországba adta kölcsön örmény játékosát az FTC – hivatalos

Labdarúgó NB I
9 órája

Szevikjannak jót tenne, ha elhagyná a Ferencvárost a Barcika örmény hátvédje szerint

Labdarúgó NB I
13 órája

CIES-elemzés: bajnok lesz a Ferencváros, a Liverpool és a Real Madrid is

Minden más foci
14 órája

A Fraditól távozó nigériai szélső a török másodosztályban folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
17 órája

Lengyelországban folytatja a Ferencváros mellőzött szélsője – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.09.08. 20:24

Nagy Gergő elmondta, mit vár majd a Fradi–Volántól az ICEHL-ben

Jégkorong
2025.09.08. 14:44

Svéd ellenféllel teljes az FTC csoportja a férfi kézi El-ben

Kézilabda
2025.09.08. 10:00

Rangadót nyert a Ferencváros a női NB I-ben, hibátlan az MTK

Labdarúgó NB I
2025.09.06. 19:33
Ezek is érdekelhetik