Soproni Liga: 13 perc alatt megalázóvá tettük a vereséget - Prukner

Vágólapra másolva!
2010.04.23. 21:19
Ahogy arról beszámoltunk, a DVSC-TEVA gólfesztivált rendezett a Kaposvár ellen a Soproni Liga 24. fordulójának nyitó mérkőzésén. A találkozót követően a két csapat szakvezetője értékelte a látottakat a meccset közvetítő Duna Televíziónak.

„Azt gondolom, az első félidőben minden dicséretet megérdemelt a csapat. De ilyen rutinos játékosoknak nem lett volna szabad összezuhanniuk 13 perc alatt. Egyáltalán nem volt benne a játékban, ráadásul korábban a vezetést is megszereztük. 13 perc alatt megalázóvá tettük a vereséget, nagyon nehéz lesz innen felállni" – vélekedett az érthetően csalódott Prukner László, a Kaposvár vezetőedzője.Prukner László, a Kaposvár vezetőedzője.

„14 nap alatt ötödik meccsünket játszottuk pihent ellenfelek ellen, talán ezért is kezdtük lassabban a mérkőzést. A második játékrészben már szervezettek voltunk, és Rudolf Gergő is nagyon jól szállt be. Miután egyenlítettünk, elszállt a görcs, felszabadultan játszottunk. A Kaposvár egységes, szervezett csapat, ezért is dicséretes a győzelmünk" – nyugtázta csapata sikerét Herczeg András, a Debrecen klubmenedzsere.

Legfrissebb hírek

„Mindig az elsők között futottam” – Détári Lajos exkluzív interjút adott a Nemzeti Sportrádiónak

Magyar válogatott
9 órája

Négyen sem tudták elvenni tőle! Videón Neymar 85. perces győztes gólja

Minden más foci
14 órája

Egyelőre zárt kapukat dönget a Bayern Nick Woltemade ügyében; megvan a lengyelek új szövetségi kapitánya

Minden más foci
Tegnap, 16:02

A szurkolók megszavazták, Cristiano Ronaldo az idény legjobbja

Minden más foci
Tegnap, 15:05

Búcsúünnepséget szervez legendájának a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 12:30

A Leicester City-hálózatnak adta kölcsön tehetségét az MTK – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:30

Nemet mondott a Bayernnek a Liverpool; Núneznek ugrott a nápolyi lehetőség – keddi transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.15. 22:45

Keita és Szevikjan betalált, negyedik felkészülési meccsét is megnyerte a Fradi

Labdarúgó NB I
2025.07.15. 13:24
Ezek is érdekelhetik