Zárt kapus lesz az FTC-Haladás bajnoki

Vágólapra másolva!
2010.02.25. 12:26
null
Továbbra is nézők nélkül a Fradi... (Fotó: Farkas József)
Csütörtök délelőtt hivatalosan is értesítette az MLSZ illetékes bizottsága a Ferencvárost, hogy a Haladás elleni szombati Soproni Liga bajnoki mérkőzés zárt kapuk mögött kerül megrendezésre. Erről a 100% Fradi adott tájékoztatást.

A Ferencváros hivatalos honlapján, a 100% Fradi értesülései alapján közli, hogy a Magyar Labdarúgó-szövetség közleményben értesítette a klubot, hogy hiába kérte ellenkezőjét, nézők nélkül kell megrendeznie a Haladás elleni hét végi bajnokit.

Mint ismert, a DVTK elleni találkozón történtek miatt három meccsre bezárták a Ferencváros stadionját, amelyben az őszi szezon utolsó két találkozóját nézők nélkül rendezték meg. A klub ezután arra kérte a honi szövetséget, hogy a harmadik meccset már ne kelljen zárt kapuk mögött lebonyolítania.

Az MLSZ tájékoztatása szerint azonban jogerős fegyelmi büntetést még a szövetség elnöke (Kisteleki István) és az elnökség sem törölhet.

A két csapat szombaton 15 órakor játszik egymással, a találkozót szöveges formában honlapunk élőben közvetíti!

Legfrissebb hírek

Átigazolások: a Ferencváros és a Kazincbarcika is igazolt nigériai játékost

Labdarúgó NB I
9 órája

Verhetők az írek, de azért ők is szagoltak már puskaport!

Magyar válogatott
16 órája

Kady a Fradiról: „A tiszteletnek kell elsőbbséget élveznie, de ott ez nem így volt...”

Bajnokok Ligája
Tegnap, 9:16

Az FTC-ből kölcsönzött támadót a Real Zaragoza

Labdarúgó NB I
2025.09.01. 21:53

Ismét a Ferencvárosból igazolhat a Csíkszereda – NS-infó

Labdarúgó NB I
2025.09.01. 15:18

Ez sima volt – a Ferencváros három góllal győzött Debrecenben

Labdarúgó NB I
2025.08.31. 21:57

Nigériai támadót szerződtetett a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.08.31. 17:10

Gyász: elhunyt Havasi Mihály, a Ferencváros egykori technikai vezetője

Labdarúgó NB I
2025.08.31. 13:18
Ezek is érdekelhetik