Filkor ügyében megegyezett a Fradi és az Inter

Vágólapra másolva!
2010.01.14. 16:59
null
A csíkos mez marad, de zöld-fehérre változhat: Filkor ügyében megegyezett az FTC és az Inter (Fotó: Action Images)
Mint arról már beszámoltunk, a Ferencváros labdarúgócsapata megegyezett az olasz Internazionaléval Filkor Attila kölcsönvételének ügyében, de a milánóiak másfél hetes türelmi időt kértek – adta hírül a 100% Fradi.

"A Ferencváros labdarúgócsapata egyeztetéseket folytat az olasz Internazionale együttesével, a jelenleg másodosztályú Sassuolóban kölcsönben szereplő Filkor Attila átigazolásáról.

Jelenleg a két klub megegyezett a 21 éves középpályás kölcsönadásáról, egy másfél hetes türelmi idő meghatározásával. Amennyiben ez idő alatt az olasz klub nem kap a Ferencvárosénál kedvezőbb ajánlatot, úgy megkezdődhet a konkrétumokról történő tárgyalás a labdarúgóval" – hangzik a zöld-fehérek hivatalos közleménye.

A Nemzeti Sport információi szerint nem a Ferencváros Filkor egyetlen kérője, a szélső iránt egy svájci élvonalbeli csapat is érdeklődik.

Legfrissebb hírek

„Gyerekes hibákból gólokat kapni...” – nem kímélték a Ludogorecet a bolgár lapok

Európa-liga
20 órája

Robbie Keane: Nem foglalkozom a pletykákkal, jól érzem magam a Ferencvárosnál

Európa-liga
2025.11.06. 23:50

Tóth Alex: Minden a terv szerint alakult

Európa-liga
2025.11.06. 23:27

Karnyújtásnyira a továbbjutás: a Ferencváros zsinórban harmadik El-mérkőzését is megnyerte

Európa-liga
2025.11.06. 22:54

Ezekkel a gólokkal győzte le a Ferencváros a Ludogorecet – videók

Európa-liga
2025.11.06. 22:04

Varga Barnabás és Tóth Alex nélkül kezd az FTC a Ludogorec ellen

Európa-liga
2025.11.06. 19:54

Az Opta szerint az Arsenal, a Bayern, a City és a Liverpool a BL legfőbb favoritjai

Bajnokok Ligája
2025.11.06. 15:18

Dibusz: A Ludogorec ellen várható el leginkább, hogy győztesen hagyjuk el a pályát

Európa-liga
2025.11.06. 13:32
Ezek is érdekelhetik