Paks: Éger büntetőjével nyertek a tolnaiak a PMFC ellen

2008.07.19. 23:23
Az élvonalbeli Paksi FC 1–0-s győzelmet aratott az NB II Nyugati csoportjában szereplő PMFC ellen. A mérkőzés egyetlen gólját Éger László szerezte büntetőből.
A Paks 1–0-ra győzött a Pécs ellen a Dunaszentgyörgyön játszott 2x60 perces edzőmérkőzésen.A találkozó egyetlen gólját Éger László szerezte 11-esből.Érdekesség, hogy a büntetőt az a Márkus Tibor harcolta ki, akit a Ferencváros mellett a PMFC is szívesen szerződtetne.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

PAKS–PMFC 1–0 (1–0)
Paks, 1. félidő: Kovács Attila – Vári Barnabás, Éger László, Pandur Péter, Hanák Viktor – Heffler Tibor, Böde Dániel, Szabó János, Báló Tamás – Kiss Tamás, Márkus Tibor
Paks, 2. félidő: Kovács Attila (Csoknyai Balázs, 90.) – Pandur Péter (Vári Barnabás, 90.), Horváth Sándor, Salamon Miklós, Hanák Viktor (Szabó János, 90.) – Sipeki István, Mészáros István, Tamási Gábor, Buzás Attila – Pap Roland, Weitner Ádám (Bohner Roland, 90.)
G.: Éger (45.)