Az utolsó fordulóban már nem Keszei Ferenc ül a pécsi kispadon

Vágólapra másolva!
2007.05.22. 18:54
Menesztette Keszei Ferencet a Pécsi MFC vezetősége. Korábban úgy volt, a szakember nyárig marad a klubnál, de az utolsó fordulóban már a Szabados József-Schneider Gábor kettős irányítja az együttest.
Keszei Ferenc pécsi korszaka már az utolsó forduló előtt lezárult
Keszei Ferenc pécsi korszaka már az utolsó forduló előtt lezárult
Keszei Ferenc pécsi korszaka már az utolsó forduló előtt lezárult
Keszei Ferenc pécsi korszaka már az utolsó forduló előtt lezárult

Nagyon nehéz helyzetben van a pécsi együttes, hiszen egy fordulóval a bajnokság vége előtt a kiesést jelentő, 15. helyet foglalja el.

Két héttel ezelőtt már jócskán ingott emiatt Keszei Ferenc vezetőedző alatt a kispad, ám akkor a vezetőség még bizalmat szavazott a szakvezetőnek. Azonban már akkor nyilvánosságra hozták, hogy a bajszos edző a következő szezontól már nem lesz a klub alkalmazásában, ez lesz az utolsó három meccse.

A három meccsből végül kettő lett, mivel a mai elnökségi ülésen menesztették Keszei Ferencet.

Az új edző személyéről később döntenek, egyelőre az biztos, hogy az utolsó mérkőzésen – amit a Vác otthonában vívnak a mecsekaljaiak – a Szabados József, Schneider Gábor kettős irányításával készül fel az együttes.

Szabados még az idei szezonban is a gárda egyik legbiztosabb pontja volt, a középhátvéd posztján nem tudták őt kiszorítani a csapatból. Schneider Gábor eddig a pályaedzője volt az együttesnek, de korábban az NB I-ben is szerepelt a pécsi csapat színeiben.

A Dunántúli Napló információi szerint a vezetők pécsi kötődésű edzőt szeretnének, esélyes a posztra Nagy Tamás, idősebb Dárdai Pál és Mészáros Ferenc is.
Legfrissebb hírek

Edzősors: pro licenccel a megyei első osztályban

Labdarúgó NB II
2013.07.16. 06:54

NB III: menesztették Keszei Ferencet Balatonlelléről

Labdarúgó NB II
2013.05.08. 11:05

Nagykanizsa: Keszei Ferenc már csak a Balatonlelle irányításával foglalkozik

Labdarúgó NB II
2011.06.09. 20:26

Siófok: Keszei Ferenc marad, de pozíciója változik

Labdarúgó NB I
2008.12.10. 18:36

Siófok: Keszei irányít a hétvégén, de még Détári a vezetőedző

Labdarúgó NB I
2008.11.12. 01:06

Keszei Ferenc a bajnokság végéig biztosan marad a baranyaiaknál

Labdarúgó NB I
2007.05.08. 16:00
Ezek is érdekelhetik