Dunakanyar-Vác - ESMTK-Hungaro casing 6-0 (0-0)
Vác, 400 néző
Vezette: Gaál B. (9) (Herbály, Kerékgyártó)
VÁC: Köteles 0 - Udvari 6, Ráki 6, Gáspár 6 - Koszora 6, Makrai 6, Farkas P. 5 (Nagy T. -, 69.), Szatmári 5 (Gulyás -, 69.) - Rusvay 7, Bánföldi 7, Palásthy 5 (Lakatos -, 75.). Vezetőedző: Gergely Károly
ESMTK: Gyurkó 5 - Czakó 4, Varga Á. 4 (Simon -, 65.), Szakács 4 (Udvarev -, 65.), Molnár O. 4, Szabó A. 5 - Péter 5, Marosfalvi 5, Farkas A. 5, Takács A. 4 - Ruzicska 3 (Besenyei 4, 57.). Vezetőedző: Pál József

51. perc: Palásthy futott el a jobb szélen, a középre gurított labdára Rusvay érkezett, aki 13 méterről a jobb alsó sarokba lőtt.
1-0
53. perc: Makrai 17 méterről, kapásból rúgta a labdát a jobb alsó sarokba.
2-0
61. perc: Palásthy középen Bánföldihez gurított, aki 12 méterről, estében a bal alsó sarokba lőtte a labdát.
3-0
79. perc: Koszora jobb oldali beadása után Nagy Tamás négy méterről emelte a kapu jobb felső sarkába a labdát.
4-0
83. perc: Koszora jobb oldali beadását követően Bánföldi nyolc méterről a bal alsó sarokba gurította a labdát.
5-0
90. perc: Bánföldi lefejelte a labdát, s Lakatos öt méterről lőtt a kapu közepébe.
6-0

Mestermérleg
Gergely Károly: - A szünet után jól és eredményesen futballoztunk.
Pál József: - A jól játszó Vácot "hatékonyan" segítettük…

Vecsés FC - Makó FC 3-2 (2-2)
A mérkőzés osztályzata: 4
Vecsés, 250 néző
Vezette: Szabó S. (5) (Albert I., Vári)
VECSÉS: Elbert 5 - Ács 5, Hungler 7, Ferencz D. 6, Csirinyi 7 - Pisont 6, Szabó L. 7 (Csillag -, 85.) - Buzás 7, Kiss K. 6 (Lukács B. - , 91.), Menyhárt 5 - Holló 6 (Czipper -, 80.). Vezetőedző: Csábi József
MAKÓ: Czirbus 6 - Kazán 5, Turján 6, Kis K. 6 - Kulacsik 4, Varga R. 1, Tóth Cs. 5 (Nyúl -, 72.), Fülöp T. 6, Podonyi 5 - Kurucsai 5 (Szélpál -, 63.), Hadár 7. Vezetőedző: Takács Zoltán
KIÁLLÍTVA: Varga R. (visszahúzásért) a 6. percben

6. perc: Varga Róbert, aki a 4. percben már begyűjtött egy sárgát dulakodásért, visszahúzta Ácsot, és ez a megmozdulása rögtön piros lapot ért.
23. perc: Hadár elé pattant a labda, a makói játékos 20 méterről kapásból lőtt, a labda a vetődő Elbert mellett a jobb alsó sarokban kötött ki.
0-1
37. perc: Fülöp Tibor ívelt be szögletet balról, a hosszú oldalon érkező Hadár négy méterről, a bal alsó sarokba fejelte a labdát.
0-2
40. perc: Pisont balról adta középre a labdát, Csirinyi hat méterről, mindenkit túlugorva a bal alsó sarokba fejelt.
1-2
45. perc: Menyhárt ívelt be a bal oldalról, Hungler parádés mozdulattal mellre vette a labdát, majd mielőtt földet ért volna, kapásból jobbal, nyolc méterről a kimozduló Czirbus fölött a léc alá lőtte.
2-2
57. perc: Buzás beadása után röviden szabadítottak fel a vendégek, a szemfüles Szabó László eszmélt elsőként, és a lecsorgó labdát 18 méterről, ballal a jobb alsó sarokba lőtte.
3-2

Csábi József: - Fontos győzelmet szereztünk.
Takács Zoltán: - Jól küzdöttünk, de a részrehajló játékvezetés és az egyéni hibáink megakadályozták csapatomat abban, hogy jó eredményt érjen el.

Bőcs KSC - Baktalórántháza 1-4 (0-1)
Bőcs, 200 néző
Vezette: Szabó Zs. (8) (Világi, Tóth I.)
BÔCS: Matkó 4 - Fodor P. 6-2=4, Calin 4 (Szakszon 5, 59.), Rubint 4, Molnár Zs. 5 - Fórián 5, Irhás 5, Túróczi 4, Varga Z. 5 - Kulcsár T. 4 (Ondó -, 74.), Lippai 4 (Vass -, 78.). Vezetőedző: Tóth László
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Petranics 6 - Szenes I. 6, Gdovin 6, Márkus Gy. 5, Kozma A. 5 - Rakóczi 6 (Molnár L. -, 90.), Ignácz Z. 6, Pálvölgyi 6, Kozma J. 6 (Illés L. -, 79.) - Szilágyi N. 6 (Török I. -, 85.), Szabó R. 6. Vezetőedző: Kovács János
KIÁLLÍTVA: Fodor P. (a 16-oson belül felvágta a kitörő Pálvölgyit) a 72. percben

38. perc: Jobb oldali szöglet után Szenes István fejelt kapura, a labdát Matkó már csak a gólvonalon túlról tudta kitenyerelni.
0-1
54. perc: Varga Zoltán szabadrúgása után Fodor Péter öt méterről csúsztatta a jobb felső sarokba a labdát.
1-1
57. perc: Szabó Róbert két csel után 17 méterről, jobbal a léc alá lőtte a labdát.
1-2
72. perc: Pálvölgyi betört a 16-oson belülre, lőni készült, amikor Fodor felvágta. A védő piros lapot kapott, és a játékvezető 11-est ítélt. Rakóczi laposan a bal alsó sarokba lőtte a labdát.
1-375. perc: Szilágyi Norbert lövése után Matkó még kiütötte a labdát, de a csatár másodszorra, 16 méterről a jobb sarokba lőtt.
1-4

Tóth László: - Nem alkotunk verhetetlen csapatot… Ezúttal minden ellenünk fordult.
Kovács János: - Remek mérkőzésen megérdemelten nyertünk. A siker azért különösen értékes, mert három kulcsemberünket nélkülöztük.

Nyíregyháza Spartacus FC - Orosháza FC 2-1 (0-0)
Nyíregyháza, 600 néző
Vezette: Varga I L. (7) (Fehér Gy., Varga Zs.)
NYÍREGYHÁZA: Németh V. 0 - Lakatos 5, Szatke 6, Vass Zs. 6, Ambrusz 5 - Miskolczi 5, Némedi 5 (Farkas B. -, 71.), Gaál 5 - Kanta Sz. 5 (Minczér -, 71.), Sztipánovics 6 (Kiskapusi -, 89.), Urbin 5. Vezetőedző: Madalina György
OROSHÁZA: Such 7 - Balogh M. 5, Molnár R. 6, Gyagya 6, Szabó N. 6 - Szeverényi 5, Csiszár 6, Koncz 5 (Ábel -, 65.) - Lupsa 5, Lovas 4 (Buza -, 76.), Balázs 5 (Gellér -, 65.). Vezetőedző: Belvon Attila

66. perc: Ábel hét méterről nagy erővel a léc alá lőtte a labdát.
0-1
70 . perc: Némedi bal oldali beadásából Sztipánovics öt méterről fejelte a labdát a jobb felső sarokba.
1-1
83. perc: A vendég 16-os jobb sarkától öt méterre végzett el szabadrúgást a hazai csapat. Sztipánovics jobblábas lövése után a labda a kapu bal oldalába vágódott.
2-1

Madalina György: - Gratulálok a játékosaimnak, hiszen vesztett állásból megfordították a mérkőzést. Ezt a találkozót már az első félidőben el kellett volna döntenünk.
Belvon Attila: - Úgy játszottunk, ahogy idegenben kell, gyors kontráinkból azonban csak egy gólt szereztünk. Így van némi hiányérzetem, mert a mérkőzésben benne volt a meglepetés lehetősége is.

Szolnoki MÁV-Mondi - Kazincbarcikai SC 3-0 (2-0)
Szolnok, 200 néző
Vezette: Oláh G. (7) (Hegyi, Márton Zs.)
SZOLNOK: Kolláth 6 - Szalai 7, Antal 6, Balogh P. 6, Ursz 5 - Bali 4, Páles 6, Grúz 6 - Pozsár 7 - Kotula 5 (Zolnyánszki -, 91.), B. Tóth 6. Vezetőedző: Kis Károly
KAZINCBARCIKA: Botló 6 - Hanász 5, Bányai 5, Kovács R. 6 - Engi 6, Harnócz 5, Odrobéna 6 (Hompoth 5, a szünetben), Kovács P. 5 (Fekete Zs. -, 75.) - Deák 6 - Simkó 5, Dávid 5 (Darók 5, a szünetben). Vezetőedző: Kádár Zsolt

28. perc: Antal felívelt szabadrúgása után Balogh Pál az alapvonalról visszafejelte a labdát, Pozsárnak pedig nem okozott gondot egy lépésről a hálóba továbbítania.
1-0
30. perc: Kotula passzolta ki a jobb oldalon futó Szalai elé a labdát, aki élesen középre lőtte, Grúz pedig két méterről a hálóba gurított.
2-0
74. perc: Bali passzolt a középen egyedül helyezkedő Kotulához, aki kicselezte Botlót, és az üres kapuba gurította a labdát.
3-0

Kis Károly: - Szervezetten játszottunk, egy pillanatig sem forgott veszélyben győzelmünk.
Kádár Zsolt: - A hazaiak győzelme ilyen különbséggel is megérdemelt.

Kecskeméti TE - Karcag-Beregfürdő SE 0-2 (0-2)
Kecskemét, 300 néző
Vezette: Fábián (6) (Ortó, Márkus)
KECSKEMÉT: Balázsy 5 - Dávid 4, Szamosszegi 4 (Laczkó 5, a szünetben), Vilotics 4, Farkas I. 4 - Tóth Gy. 5, Lázár 5, Kurucsai 4, Sinkó 4 (Sola 5, a szünetben) - Potemkin 4, Balla 5 (Kása -, 77.). Vezetőedző: Ioan Patrascu
KARCAG: Kui 6 - Orosz 6, Garamvölgyi 5, Horváth Gy. 5, Kádár 6 - Bellon 6 (Fekete II G. -, 67.), Nagy I. 6, Vadicska 7 - Trencsényi 6 (Tóth L. -, 91.), Fekete I G. 7 (Nagy M. -, 88.), Domokos 6. Vezetőedző: Sándor István

8. perc: Lázár az ötösön visszahúzta Domokost, a megítélt büntetőből Vadicska jobbal a bal alsó sarokba lőtte a labdát.
0-1
45. perc: Trencsényi bal oldali szögletét követően az ötös bal sarkánál álló Fekete I Gábor a bal alsó sarokba csúsztatta a labdát.