NB I B: Vác-Szolnok 1-1

FEKETE GYÖRGYFEKETE GYÖRGY
2005.03.19. 23:02
9. perc: Disztl Dávid lépett ki középen az elalvó védők mellett, és 13 méterről laposan a jobb alsó sarokba gurított. 0-1
33. perc: Antal feleslegesen húzta vissza Palásthyt nyolc méterre a kaputól, amiért büntető járt a házigazdáknak. A labda mögé Palásthy állt, a kapu jobb oldalába tartó labdába Rézsó még beleütött, ám a kezéről a kapu jobb sarkába pattant. 1-1
53. perc: Babó a felezővonalon felrúgta Disztl Dávidot, amiért megkapta második sárga lapját, vele együtt a pirosat is.

A 9. percben váratlanul szerzett vezetést a szolnoki gárda, ehhez kellett Disztl Dávid szemfülessége és a váci védők "álmossága". Végül azonban a játék képe alapján jogos volt a pontosztozkodás, igaz, a tíz emberrel küzdő Vác közelebb állt a győzelemhez.

SÁRGA LAP
Dudás (Lázár lerántásáért) a 27., Babó (Kotula lerántásáért) a 28., Szalai (Udvari megrúgásáért) a 42., Makrai (Szalai felrúgásáért) a 63., Kővári (Palásthy megrúgásáért) a 80. percben

KIÁLLÍTVA
Babó az 53. percben

SZÖGLETARÁNY: 6:4 (4:0)

Mestermérleg
Gyimesi László: - Tudtam, hogy nehéz mérkőzés lesz, mivel a télen egyszer sem tudtunk nagypályás edzést tartani.
Simon Antal: - Vácott az egy pontnak is örülni kell. Nehéz győzni, hogy emberelőnyben sorra kihagyjuk a helyzeteket.