A hajrában estek a gólok

MOLNÁR JÓZSEFMOLNÁR JÓZSEF
2004.10.10. 00:39
SÁRGA LAP
Vaskó (elgáncsolta Szabót) a 63., Sipos Z. (elgáncsolta Méryt) a 66., Gordian (megrúgta Milét) a 68., Hudák (lerántotta Demét) a 81. percben

SZÖGLETARÁNY:
10:7 (5:5)

49. perc: Nagy Tamás középre gurított, ahol érkezett Márkus, és közelről, ballal, a bal alsó sarokba lőtt. 1-0
84. perc: Gordian kaszálta el Demét a 16-oson belül, a jogos 11-esből Márkus ballal a bal alsó sarokba lőtt. 2-0
88. perc: Méry beadását Novota lőtte kapura, a labda a becsúszó Sipos Zoltán fejéről vágódott a jobb felső sarokba. Öngól! 2-1
89. perc: Forgó vette le Ivitz átadását a 16-os előtt, és 15 méterről, ballal, a bal felső sarokba lőtt. 3-1

A mérkőzés elején Almir Filipovics és Ádám Iván is megsérült, de az őket helyettesítő emberek jól pótolták őket. Az első félidőben a Tatabánya több helyzetet is kidolgozott, a közönség mégis tipikus egygólos mérkőzésre számíthatott. Ez az egy gól a második félidő elején meg is született, majd miután az óváriak kitámadtak, a Tatabánya kedvére kontrázhatott. Az utolsó tíz percben mindkét csapat nyílt játékot játszott, hullottak is a gólok.

Mestermérleg
Sisa Tibor:
- Motivált csapat ellen játszottunk, remélem, a sérülések nem lesz túl súlyosak.
Menczeles Iván: - Jó mérkőzést játszottunk, mindent megtettünk, de ma ennyire tellett. A harmadik gól játékvezetői hiba volt.