NB I B: BKV Előre-Dunaújváros 2-1

Szentgyörgyi ákos zoltánSzentgyörgyi ákos zoltán
2004.09.12. 21:29
A szünet előtt egy átlövésből szerezte meg a vezetést a hazai csapat. A második játékrészben egyenlítettek az újvárosiak, ám a csereként beállt Sidó Szabolcs egy perccel az egyenlítő gólt követően betalált a vendégkapuba, bebiztosítva ezzel a BKV első győzelmét az idei bajnokságban. Mestermérleg
Krecska János: - Kiizzadtuk a győzelmet. Remélem, ez a diadal erőt ad, és végre elindulunk felfelé.
Szepessy László: - Végigtámadtuk a mérkőzést, több helyzetet is kihagytunk, melynek törvényszerű vereség lett a következménye.
SÁRGA LAP
Nemecsek (Szauter visszahúzásáért) a 23., Micskó (Varga A. buktatásáért) a 44., Kovács A. (reklamálásért) az 56., Sidó (túlzott gólörömért) a 85., Szepessy D. (Török buktatásáért ) a 90. percben
SZÖGLETARÁNY: 3:5 (2:2)

45. perc: Török a vendég tizenhatos jobb oldali sarkánál gondolt egyet, majd lövésre szánta el magát, a labda az elvetődő Sólyom előtt nagy erővel vágódott a bal alsó sarokba. 1-0
85. perc: Lukács B. 20 méterről szabadrúgásból talált a labdát kiejtő Szerovay kapujába. 1-1
86. perc: Sidó a tétovázó védők között 16 méterről a bal alsó sarokba gurított. 2-1