NB I B: Vác-Dunaújváros 4-2

FEKETE GYÖRGYFEKETE GYÖRGY
2004.09.05. 21:51
SÁRGA LAP
Udvari (Kocsis lerántásáért) az 53., Pénzes (Bari visszarántásáért) az 54., Vaskó (Bánföldi buktatásáért) az 58., Mitykó (Hajdu fellökéséért) a 88. percben.
KIÁLLÍTVA
Sztanó (Zachar felvágásáért) a 91. percben
SZÖGLETARÁNY: 2:8 (0:6)
1. perc: Hajdu balról az alapvonalról lőtt a kapu elé, Sólyom kapus maga mögé ejtette a labdát. Öngól. 1-0
18. perc: Kalina bal oldali szöglete után Szauter a kapu bal oldalába fejelte a labdát. 1-1
29. perc: Bánföldi balról leadott lövése után Sólyom Hajdu elé tenyerelte a labdát, aki hat méterről a kapu közepébe lőtt. 2-1
43. perc: Bánföldi szlalomozott át a védők között, majd hat méterről a jobb felső sarokba ívelte a labdát. 3-1
72. perc: Kocsis jobb oldali szöglete után Szauter nyolc méterről fejelte a jobb alsó sarokba a labdát. 3-2
89. perc: Bari jobbról középre gurította a labdát, Bánföldi 13 méterről a bal alsó sarokba lőtte azt. 4-2

Mestermérleg
Gyimesi László:
- Igazi focit láthattak a nézők, annak minden savával-borsával, és hat góllal.
Szepessy László: - Végig győzelemre játszott a csapatom. Két kapushiba miatt azonban kikaptunk.