Dunakanyar Vác-Szolnoki MÁV 2-1

FEKETE GYÖRGYFEKETE GYÖRGY
2004.03.13. 23:24
SÁRGA LAP
Barbaradze (nem engedte elvégezni a szabadrúgást) a 32., Szabó Z. (labda sípszó utáni elrúgásáért) a 49., Fedor (reklamálásért) a 73., Nagy Á. (Zachar buktatásáért) a 79. percben

SZÖGLETARÁNY: 3:10 (3:5)

16. perc: A tizenhatos bal sarkánál előbb Horváth Mihállyal kényszerítőző, majd a védők közül kilépő Bari kilenc méterről jobbal a bal felső sarokba csavart. 1–0
69. perc: Pelles a jobb oldalvonaltól, a félpálya közepéről végzett el szabadrúgást, és a kapu elé berobbanó Kádár két lépésről a hálóba bólintotta a labdát. 1–1
71. perc: Bari bal oldali szögletét követően Fedor két méterről fejjel a saját kapujába csúsztatta a labdát. Öngól. 2–1

A szünet előtt a Vác, a fordulás után pedig a Szolnok támadott többet, az ellentétes félidők végén a lelkesebb hazaiak győjtötték be a három pontot.

Mestermérleg
Sándor István:
– Kiküzdöttük ezt a nehéz győzelmet, melyhez a csapat minden tagjának gratulálok, ám ennyi helyzetet büntetlenül nem mindig lehet kihagyni.
Tóth Dénes: – A szó szoros értelmében saját magunkat vertük meg ezen a mérkőzésen.